• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha s650 istek..

Cevap: yamaha s650 istek..

Emeğe saygımız sonsuz , bedavaya iş olmaz, umarız paket hem iyi olur - hemde bu işten para kazanmayan kullanıcıların ağırlıkla kullanmakta oldukları dikkate de alınıp makul fiyatlı orta yollu bir paket olur - psr s650 kullanıcıları da bu hobiden daha fazla keyif alırlar....
Saygılarımla,
Savaş ELVAN

Emeğe saygımız sonsuz , bedavaya iş olmaz, umarız paket hem iyi olur - hemde bu işten para kazanmayan kullanıcıların ağırlıkla kullanmakta oldukları dikkate de alınıp makul fiyatlı orta yollu bir paket olur - psr s650 kullanıcıları da bu hobiden daha fazla keyif alırlar....
Saygılarımla,
Savaş ELVAN

aynen katılıyorum kardeşim inşaallah pakette makul bir fiyata olurda bütün s650 kullanıcıları faydalanır .

Moderatör tarafında düzenlendi:

İnşallah bende ev kullanıcısı olarak dört gözle bu paketi bekliyorum saygılar...

madem sahne almayacak aletler çoğunlukta,
madem çok fazla itinaya gerek yok,
madem ki ekonomi ön planda,

demolarını yayınladığımız seti başka bir proje için rafa kaldırma kararı aldık.

Daha az maaliyetli, basit ama iş görecek bir paket hazırlıyoruz.

Diğer sette çok emek vardı fakat, model seçiminin yanlış olduğunu anladık. (emeğin karşılığını veremeyecek bir model olduğu).

Yakın bir zamanda basit ve ucuz bir set geliyor arkadaşlar.

salim 2si bir arada olmuyormu _?

salim hoca herkes kendı fıkırlerını sergılemekte ben fiyatı ne olursa almaya hazırdım ve aylardır bu setı beklıyorum canını yerım bu alet çöp olacak

Salim Bey , Batuh Bey,

Opsiyonlu 2 set çıkarabilirsiniz, ilk yaptığınız profesyonel set ve 2. planladığınız daha ekonomik set .
Ürün çeşitlendirmesi hem üreticilere hemde kullanıcılara fayda sağlar. Son derece isabetli olur. Emekleriniz de asla boşa gitmez.

Saygılarımla,
Savaş ELVAN

Ayrıca ilave etmek gerekir, ne iş ile meşgul olursak olalım, itinasız iş bize herzaman olumsuz geri döner, sizlerin şimdiye kadar yaptığınız çalışmalar oldukça itinalı - bu sayede emeğinizin karşılığı hakkınız olarak itibar görüyorsunuz, herkes sizlere saygı duyuyor, bence itinasız bir iş yapmaktansa hiç yapmayınız, sizler için çok daha prestijli olur.
Saygılarımla,
Savaş ELVAN

salim bey s650 de sağlam bir çalışma olmadığı için genellikle sahne alanlar tercih etmedi. ama sağlam bir set çıkartırsanız bu aletin kullanıcı profili değişebilir sahneye çıkacaklarda tercih edebilir ve buda otomatik olarak çok set satmanız anlamına gelir. bunu göz önünde bulundurun yapabileceğinizin en iyisini yapın inanın hakkınızı alırsınız. fiyat konusuna gelince ne kadar uygun olursa o kadar çok satılıp sürümden kazanacağınızı unutmayınız. s650 işlenirse hiçbir aleti aratmaz diye düşünüyorum çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

2 set çıkarsanız 1.si kaliteli bir set 2. set ise ekonomik bir set olsa fazla bütçesi olmayan kullanıcı ekonomik seti tercih eder bütçesi müsait olan kaliteli seti tercih eder böylece bütçesi müsait olan kişide kaliteli setten marum kalmamış olur .

Moderatör tarafında düzenlendi: