• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha s650 istek..

Cevap: yamaha s650 istek..

Salim Hocam ironi yapmış sanırım(yani inşallah öyle umuyorum).

Ama 1300 tl ye sıfırı satılan bir alet alıyorsunuz. Boş olduğunu biliyorsunuz. Alırken zaten bir dünya kar edildi.Düşünün a1000 in bile ikinci eli 1300 lira civarı; Set almaya gelince çok pahalı falan demeyin arkadaşlar. isteyen alır kaliteli müzik yapar istemeyen almaz fabrika sesleri ve ritimleri kullanır zaten iki seçenek var. Bu arada yıllardır. karşılıksız paylaşım sunmuş insanların emeklerinide ödeme zamanıdır diye düşünüyorum. 150 euroda olsa çok değil. Çünkü A2000 e 3500 tl para verip birde 150 euroya set alanları düşünün...

Tamam kardesim ona birsey demiyoruz ama alan var alamayan var butcesi yetmeyen arkadaslar icinde daha ekonomi bir set olsa butcesi olan kaliteli seti alir olmayan ekonomik olan seti alir .

iki tane ayrı ayrı set için maalesef yeterli zamanımız yok.

konuyu açan ve destekleyenlere de hak veriyorum.

ekonomik set bu model için uygun olanı.

Aslına bakılırsa Hepimiz hata yapıyoruz, bir çalışma var, içerik belli değil, fiyat hiç belli değil, 2 kişi kullandığımız cihaz için çalışma içerisinde tabiki emek parasız olmaz, ama ürün ortaya çıkmadan konuşulanlar yanlış oldu son söyleyeceğim umarım herkes bu işten mutlu olur - en iyi yol orta yoldur...

Saygılarımla,
Savaş ELVAN

siz bilirsiniz kardeşim sesler üzerinde yoğunlaşırsanız daha iyi olur ritimler daha sonrada usb ile okutulabilir iyi çalışmalar .

Salim hocam bazı yorumlara üzüldüğünüzü anlıyor ve hak veriyorum fakat. Çoğu arkadaşında heyecanla bu seti beklediğini unutmayınız. Ekonomik olsun diye çok daha güzel olacak birşeyi mahfetmeye gönlünüz nasıl razı oluyor. Siz yapacağınızın en iyisini yapın ve ücretinide isteyin alan alır almayan almaz. Bence polemiğede girmeyin. Ben size ulaşamadım ulaşsaydım bu konuları detaylı konuşup S650 almak niyetindeydim. Benim istediğim ses ve ritim kitleri yapabilirmisiniz diye soracaktım (batuhtan kişiye özel set yapılabileceğini duymuştum) ve kaç paraysada günahına razıydım. Çünkü orgun hem fiyatı uygun hem hafif hem pratik. Ama yine ikinci el A2000 aldım yani almak zorunda kaldım... Benim görüşüm parasına göre alınabilecek en mantıklı org s650 güzel bir setlede mükemmel olur....

pahalidan kasit nedir 100 yuromu? şimdi şole birşey var eğer bu parayi verince kendinden 2-3 kat pahali aletleri aratmayacaksa değer bence.

Abi se ne yapiyosun ben yurt disinda yasiyorum kac aydir bu seti bekliyorum yaa abi parasini gec sen Allahin askina hayallerim sondu bee yapmayin ne olur sen seti cikar merak etme herkes alacak oyle dediklerine bakmayin herkes bunu bekliyo fiyati falan yok buisin lutfennn yani bidaha dusunun saygilarimla ben bu seti bekliyorum kac aydir

Salim Bey Emeğe sonuna kadar saygı duyuyorız tabiki herkesi düşünmek lazım ama alette okadar ahım şahım bir alet değil bence kalitesiz set değilde örneğin 5 elektro sesi yerine 2 tane adam gibi elektro veya 4 tane 2-4 ritim yerine 2 tane adam gibi ritim koymak fiyatıda sonuna kadar emeğinizin hakkını alarak fakat sizin emeklerinizi dört gözle bekleyen bizleride üzmeyerek ayarlamanız en mantıklısı tabi bu benim şahsi düşüncem sizlerin ve diğer arkadaşların düşüncelerinede sonuna kadar saygı duyuyorum. İyi çalışmalar şimdiden ellerinize kollarınıza emeğinize sağlık...

Salim abi yapmayın etmeyin kötü bir set çıkarmayın benim ümitlerim set üzerine bağlı hayal kırıklığını uğratmayın...