• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha s650 mi A 1000 tr mi ?

Cevap: Yamaha s650 mi A 1000 tr mi ?

Kardeşim bende 1 ay kadar önce s650 aldım ingiltere satış fiyatı bile 1700 tl karşılığına geliyordu do-re müzikte kampanya fiyatı nakit 1250 tl gibi ben vadeli 1400 tl gibi aldım sesler ve ritimler güzel yanlız türkçe kullanma klavuzu henüz çıkmadı oda olsa çok daha iyi olacak

klavuzda çıkar heralde yakın bir zamanda üstad daha önce org kullanıyormuydunuz ?

Formlardan dinlediğim kadar ile s650 daha güzel alete benziyor salim bey ritim paylaşımıda vardı galiba tavsiye ederim usb olması da ayrı bi avantaj

s650 bencede daha iyi bir arkadaş yazmış a1000 ritimlerini okur ama a1000tr nin okumaz çünkü çip a 1000 e özel tasarlanmıştır.

evet doğru a1000 tr ritimlerini okumuyor ama zaten düz a1000 için binlerce ritim var piyasada onlar yeter artar bile ...

bu aletin tek üzücü tarafı aux çıkışlarının olmaması pc üzerinden bağlantı yapıp kayıt almak istiyorum :( phones girişinden de pc bağlantısı yapabilirim fakat ses pc nedense geç gidiyor ufak sn farkı ile bu olayı çözemedim ses kartımda kaliteli

ben phonesten yapıyorum herhangi bir sorun yok kardeşim

ses kartın hangisi üstad bende mesela do bastınmı ses 2 sn sonra gidiyor behringer 802 mixer m-audio harici ses kartım aracılığı ile bağlıyorum

valla kardeşim bende ses kartı filan yok normal anakartın mic girişine bağlıyorum orgu alıyor kayıt :D

vahdeleri nasıl üstad orgun lead ses kaç çeşit var ?

Fiyat ve performans açısından PSR-S650 gerçekten güzel bir cihaz. Sesler ve ritimler oldukça doyurucu. Ben de Yamaha a1000 TR almayı çok düşündüm. Ancak alet ikinci el ve temizini bulmak güç. Ben PSR-S650 satın aldım. Gayet memnunum. Alet üzerine çalışma yapıldıkça daha da iyi noktaya gelecek.