• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha s650 ses secimi

Cevap: yamaha s650 ses secimi

Benim cihazda böyle bir sorun yok. Bir ara forumda bu sorun için versiyondan bahsediliyordu ama hangi versiyondur, bu versiyon nerededir, hatta böyle bir versiyon varmıdır bilemiyorum. Do-re müziğe bir danış istersen.

Hadi ya heralde dalginliklarina gelmis kiti katmayi unutmuslar yeni sete:)) neyse saolun sayenizde aleti baya bi cozdum tesekkurler

Sado kardeşim, unutlduğundan değil, çok yer kapladığı için atılmamıştır. A1000 için yazılan yüzlerce ritmin büyük çoğunluğu s650 de sorunsuz çalışmaktadır. Sendeki ritimler s650 için turkish kit kullanılarak yazılan ritimlerdir. A1000 ritimleri forumda ilgili bölümde var, indirip kullanabilirsin.

Ritimleri yazan üstadlarada bu vesile ile tekrar teşekkür edelim.

Abicim sitede ve internetteki ritimleri denedim ama pek tadi yok sanki yada ben ritimden anlamiyoda olabilirim ozellikle slov ritimler oyun havasi gibi geliyo ne kadar tempoyu dusursemde parasi neyse versekde birileri ritim yazsa super olur

Abicim sitede ve internetteki ritimleri denedim ama pek tadi yok sanki yada ben ritimden anlamiyoda olabilirim ozellikle slov ritimler oyun havasi gibi geliyo ne kadar tempoyu dusursemde parasi neyse versekde birileri ritim yazsa super olur

Müzik göreceli birşeydir, algıya göre ne dinlediğin değişebilir tabii ama çoğunluğun algısını baz alırsak güzel ritimlere sahip olduğumuzu söyleyebilirim. Bahsettiğim ritimlerin çoğu fena değil, aralarında çok güzel diyebileceğimiz ritimlerde var. Ama senin çok derin bir slov algında olabilir, bu mümkün.:)

Yada benim yeteneksizligim:)) verdigin bilgiler icin saolasin