• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

YAMAHA SET YARDIM !!

Öncelikle Herkese Hayırlı Geceler Yamaha A3000 Klavyem var Ona Set Arıyorum POP TRAP DUBSET gibi ritimler sesler arıyorumslow hareketli olacak daha çok slow. Paralı setlere baktım doğru düzgün birşey bulamadım araştırmalarıma düzgün birşey bulamadım sizlerden yardım Bekliyorum Şimdi'den Teşşekür ederim
smile.gif
İstediğin ritimlere you tubeden örnek verirsen iyi olur. Ne aradığını tam anlarsam gönderirim. Repertuarından örnek isimler de olabilir

İstediğin ritimlere you tubeden örnek verirsen iyi olur. Ne aradığını tam anlarsam gönderirim. Repertuarından örnek isimler de olabilir
[/ALINTI]
merhaba;
eski bir paylaşım ama ben yeni gördüm ve yeni a3000 aldım. Batı tarzı yavaş veya taverna yavaş ritm ile piyano ve batı tarzı yaylı ses lazım nasıl temin edilebilir.Setlerin çoğu bir sürü 9/8 2-4 gibi alaturka ritm ve ses hemen hemen hepsi aynı .A2000 vardı bende mp3 falan yoktu ama sanki daha güzeldi.. Birşeyler dijitalleştikçe kalitesi düşüyor gibi...
teşekkür ederim.