• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

......Yapılsa Daha güzel olur

DJ_SuSKuN

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PA-1x-800-3x-E40-G600-VA7-XD9
Bişeyler yapıp paylaşıyoruz ama bir teşekkür nede bi yorum geliyo . kendimi boşa kürek sallıyomuş gibi hissediyorum ve açık konuşmak gerekirse hevesimiz kırılıyor eminim bi çok arkadaş benim gibi hissediyodur ..

Paylaşılan bir şeye cvp yazmadan indirememe gibi bi kod vardı bi aralar onu tekrar aktif etseniz daha DAHA GÜZEL OLUR sanki :)

Cevap: ......Yapılsa Daha güzel olur

Evet öyle bir kod var paylaşım gizleniyor ve yorum yapmadan yada teşekkür edilmeden paylaşım gözükmüyor. Fakat bu seferde yorum yapan üyeler sırf yorum olsun diye saçma sapan yorumlar yapıyor. Burada şu mantık oluşuyor. "Madem ben okadar uğraşıp yaptım, ve burada paylaştım sende yorum yada teşekkür edeceksin kardeşim, mecbursun" demek gibi bir mantık oluşuyor. O zaman hiç bir üye gerçek fikrini yazmıyor herkes o paylaşımı görmek için iki kelimelik bir yorum yapıyor. Şöylede bir şey var içeriğinin ne olduğunu tam olarak bilmeyen üyelere, görmeden etmeden teşekkür ettirmek bence mantıklı değil. Teşekkür ediliyorsa bırak paylaşımını dinleyen veya görenler, işine yarayıp yaramadığını denedikten sonra teşekkür etsinler o zaman teşekkür etmenin bir anlamı oluyor, diğer türlü hiç bir anlamı olmuyor. Samimiyetsiz mecburiyetten bir teşekkür almayı ben kimsenin isteyeceğini sanmıyorum. Zaten Trakyamüziğin sağlam bir otoritesi vardır ve bu konuya da sıcak bakmıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri