• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yapmış Olduğum Bütün Demolarım...

Cevap: Yapmış Olduğum Bütün Demolarım...

güzel kardeşim süpersin ağzına yüreğine saglık hepsi süper

Du su an sitesi bozuk ve çalışmıyor..sebebi galiba mahkeme kararıyla kapatılmış..... bilginize................

Du su an sitesi bozuk ve çalışmıyor..sebebi galiba mahkeme kararıyla kapatılmış..... bilginize................

DNS ayarlınızı
208.67.222.222
208.67.220.220

yaptığınız taktirde 4share adresıne erısebilirsiniz...

saygılar

süpersin arif kardeş,profesyonel bir çalışma,allah yolunu açık etsin.

arif kardeşim demolarını dinledim.gerçekten çok başarılısın.seni candan kutlarım.bende bir iki tane demo yapıp siteye koymek istiyorum.pa800 var.ama ne tür bir program kullanırım yada techizat.sen nasıl yapıyorsun mixer kullanıyormusun mesela kullandığın transpoze programı varsa gibi sorularıma cevap verirsen sevinirim..kayıtlarını nasıl yaptığını anlatırsan benim gibi bir çok arkadşım da faydalanır.saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

arif kardeşim demolarını dinledim.gerçekten çok başarılısın.seni candan kutlarım.bende bir iki tane demo yapıp siteye koymek istiyorum.pa800 var.ama ne tür bir program kullanırım yada techizat.sen nasıl yapıyorsun mixer kullanıyormusun mesela kullandığın transpoze programı varsa gibi sorularıma cevap verirsen sevinirim..kayıtlarını nasıl yaptığını anlatırsan benim gibi bir çok arkadşım da faydalanır.saygılar...

forteses arkadasım önecelikle değerli yorumun için teşekkür ederim.Ama öle cokta ahımsahım bır techizat kullanmıyorum.Masaustu pc,mıkrofon,müzik programı (Acid pro 06) okadar :)Ses kartının da ıyı olması gerekıyor kayıtlarnın guzel olması için,onun harıcınde ekstra bısey yapmıyorum...

Ama ben sana yınede en basit studio ekipmanlarını söyle yazayım...

- Shure C606 (mic)
- Beringer Hpm 100 (kulaklık)
- Creative Sound Blaster (ses kartı)
- Ve herhangir bir studıo kayıt programı
işte bukadar :)

Saygılar...

çok kısa zamanda cevap verdiğin için ayrıca teşekkür ederim.şu an inan senin demolarını dinliyorum.çok keyif alarak dinliyorum...başarılarının devamını dilerim kardeşim...tekrar teşekkür ederim...

çok kısa zamanda cevap verdiğin için ayrıca teşekkür ederim.şu an inan senin demolarını dinliyorum.çok keyif alarak dinliyorum...başarılarının devamını dilerim kardeşim...tekrar teşekkür ederim...

vakıt ayırıp dınledığın ıcın ben tesekkur ederım kardeş...

sevildiğini bil güzel yorumlamışsın ah benimki v2 olsaydı ritim tam olmuş helal allah yolunu açık etsin kardeşim

eyvallah üstad insallah yaptırırsın valla alet a300 e göre çok bile :)Bence git DTL servise yaptır.Seninki tr olduğu için v2 yaptırman 60 tl benim mesela a300 dü tr değildi ben onu direk tr v2 yaptırdım 120tl ye :) yanı sen daha karlı olursun 60tl nerde 120tl nerde ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri