• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yardim emo set

Cevap: yardim emo set

buda son...

Bank Name
1 Delilo NKx Pa800
2 9/8 Halay NKx
3 3/4 Klasik NKx
4 Ah Gonlum NKx
5 Pop NKx
6 5/8 Ethnic NKx
7 Salama NKx
8 Cengiz K. NKx
9 Zebari
10 2Telli 1 cevo
11 2Telli 2 cevo
12 Pop 2/4 Emo **
13 Pop 9/8 Emo**
14 Slow 2 cewo
15 Seyhsamil
16 Orta Sekerli
17 Ispanyola
18 emo Slow EMOCRD
19 KALP-(Rp)
20 NKx HALAY asc
21 Vahde * NKx
22 MISKET 2008
23 Bollero NKx
24 TURK POP 1
25 Modern SLOW 1
26 My Idea
27 Modern 2/4 NKx
28 Modern 2/4 NKx 2
29 BATI SLOV NKx
30
31
32

şunu söylemeliyimki belki 50 ye yakın set yükledim emodan sonra hiçbirinde bu kaliteyi bulamadım...ha birde; emo güncelliyor kendini fakat biraz geç oluyor mesela en son geçtiğimiz ramazan ayında güncelledi şimdi bu mayıs sonunda büyük güncelleme yapacağı söyleniyor...emo güncelleme şekli ise parayı veriyorsun emoyu alıyorsun internet şifresi veriyorlar sana emousb ye giriyorsun güncellenince indiriyorsun yüklüyorsun iş bu...ha şimdiye bakılırsa bu sitede sabit konu olan göktuğ set şu an için sadece ritimsel olarak çok başarılı seslerde oynama yapıp güzel hale getiriile bilir. eğerki emo bu ayın sonunda o dediği büyük güncellemeyi yapmaz ise emo işi bırakır...:) aydınlandın ise ne mutlu..:)

ikinci elleri 200-250tl arası...ritimlerii yazmış arkadas

---kardeşim ben emoexb u X1 de emo usb yide PA800 de kullandım.... ilk başlarda piyasada beleş setler yokken emo alınırdı.... ama şimdi kesinlikle ne emo nede başka paralı set kesinlikle alınmaz... hele hele şu sitemizdeki göktuğ set bu halini almışken kesinlikle paralı set alınmaz....

---ve emo nunda güncelleme falan da yaptığı da yok tu ki ... cucuby arkadaş emo en son geçen ramazanda güncelleme yapmıştı diyor... ve o yapılanlarda güncelleme degildiki o yapılanlar...aynı yemeği ısıtıp ısıtıp milletin önüne koymaktan başka bir şey değildi....

---2 tane CMX gibi başka arkadaşların yazdığı vahde ritimle güncelleme olmazki kardeşim... 1 tane yeni yazılan ses yok..1 tane yeni yazılan 2/4 ritmi yok...1 tane yeni yazılan halay ritmi yok... ve emo nun 2/4 ritimleride çok berbat...bence oyunayanların ayaklarını yürütmüyordu... ve yani samimi söylüyorum...hiç akıcılığı yok....size belki komik gelecek ama düğünü misket ritmiyle başlayıp misketle bitiriyordum... emo nede olsa doydu..adam satacagını sattı ve cebine attı..neden güncellesin ki güncelleme uğraş ister..neden uğraşsınki...muzik dükkanı da açınca hiç uğraşmadı güncelleme yapmadı... varmı güzel bir güncelleme yaptı diyen..varsa açıkca söylesin....

Moderatör tarafında düzenlendi:

EMo usbiyi tek geçerim arkadaşlar ferit göktuğ setin içeriği nedir bay çok bilmiş kopya setler piyasada ve sonra alınmaz deme????? sizin gibi emek hırsızları oldukça doğru bir şey alınmaz arkadaşım emo usbiden şaşma sen göktug setteki sesler emo usb ile alakası yok bu işi tek emo yapiyo harbi gibi.

EMo usbiyi tek geçerim arkadaşlar ferit göktuğ setin içeriği nedir bay çok bilmiş kopya setler piyasada ve sonra alınmaz deme????? sizin gibi emek hırsızları oldukça doğru bir şey alınmaz arkadaşım emo usbiden şaşma sen göktug setteki sesler emo usb ile alakası yok bu işi tek emo yapiyo harbi gibi.

---SN.emekci arkadaş ...emoyu tanımam bilmem düşmanıda değilim kullanıcısı olarak kendi fikirlerimi söyledim...... lütfen bana bay çok bilmiş falan deme...seviyeni koru kırıcı olmayalım.. ben çok bilmişlik falan yapmıyorum...sadece emoexb---ve emousb..yi uzun süre kullanan 25 YILLIK müzisyen birisi olarak ( 10 yaşımdan beri muzikle uğraşıyorum 16 yaşımdan beride org çalıyorum ) kendi gördüğüm gercekleri söylüyorum....ve bizler emek hırsızıda degiliz...

---ama mantıklı düşünürsek demek ki emo yada paralı set yapanlar bizlerin ihtiyacını bu zamana kadar tam olarak karşılayamamış ki , kendi setimizi kendimiz netten yardımlaşarak isteklerimize göre yapma ihtiyacı duymuşuz..bizler bunun uğraşındayız....

---Peki bu senin emon ; emek hırsızı değilse ;

1--Aldığı paraların kaç kuruşuna vergi vermiş... ( EN BÜYÜK HIRSIZLIK BENCE BU )
2--Aldığı paraları sence emo hak ediyormu... Milleten o kadar paraları al sonrada dalga geçer gibi SON 2 YILDA KAYDA DEĞER HİÇ GÜNCELLEME YAPMA= bence en büyük hırsızlşıkların bir başkasıda bu...biz o paraları ne şartlarda kazanıyoruz..yoldan mı süpürüyoruz....
3--Sonrada ..SENEDE 1-2 TANE GÜNCELLEME diye aynı şeyleri ısıt ısıt milletin önüne koy bu kadar enayimi bu millet...para verdiyse karşılığını ister alamazsada sesini burlardan duyurur...
3--ve Sence neden EmoForm u kapatmış olabilir ??? ihtiyaçlarını millet emo form a yazıyordu... baktı şikayetler çoğaldı , istek ve ihtiyaçlara göre güncelleme yapmadığı için hemen formu kapattı....form sayfası yenileniyor diye yazdı...hala ses seda yok...çünkü hiç uğraşıp bir yenilik yapmıyor hiç bir dürüst güncelleme yapmıyordu... çocuk kandırır gibi aynı yemeği ısıtıp--ısıtıp milletin önüne koyuyordu....bak baykal hocam asazda olsa nasıl güncellemeler yapıyor.....

---açıklamalarından şunu anlıyorum...ya sen başkasının davulunu çalıyorsun...yada demek benim kulaklarım senden daha sağlammış ve muzigi de senden daha çok iyi biliyorumuşum..o anlamda demek istediysen sana sana katılabilirim....

---emoile 1 tane düğün bile zevk alarak çalamadım...tekrar söylüyorum..hiç 1 tane de güzel akıcı 2/4 ritmi yok...ve dynacord anfile EV... kabin kullanmama rağmen 2/4 deki gümleri de net değil ( bazı ritimlerinde ki saundları güzel olmasına rağmen ) ...boguk cıkıyordu... düğünlerin çoguda yöreye göre değişmekle birlikte genelde 2/4 ritim daha çok kullanılır..... o zaman başta bana güzel 2/4 ritim lazım kardeşim...sonrada diğer ritimler lazım....

---emo da ne güzel bi 2/4 ne güzel bir 5/8 ne güzel bir 4/4 yok....bu göktuğ seti yapan adama tekrar helal olsun diyorum..adam 10--20 setten kafasına ve zevkine göre derleyip toplamış kendiside bir şeyler katıp emek de harcayıp 4/4 lü bir set yapmış helal olsun.... sesleri fazla değil eksik...ama onu da ..zevkimize göre sesler ekleyerek kendimiz yapalım...

--peki emo nun sesleri pek mi güzel...bir tane normalde calacak güzel elektro sesi yok....aynen ve aynen orgun ustundeki gitar sesleri gibi cıkıyor..hele hele 4 tellisi cok berbat....düğünde çalabilecek keskin bir sesde yoktu...bende baska set den macunli diye bir ses eklemiştim...onunla düğünleri çalıp bitiriyordum..

---SN.emekci arkadaş ...emoyu tanımam bilmem düşmanıda değilim kullanıcısı olarak kendi fikirlerimi söyledim...... lütfen bana bay çok bilmiş falan deme...seviyeni koru kırıcı olmayalım.. ben çok bilmişlik falan yapmıyorum...sadece emoexb---ve emousb..yi uzun süre kullanan 25 YILLIK müzisyen birisi olarak ( 10 yaşımdan beri muzikle uğraşıyorum 16 yaşımdan beride org çalıyorum ) kendi gördüğüm gercekleri söylüyorum....ve bizler emek hırsızıda degiliz...

---ama mantıklı düşünürsek demek ki emo yada paralı set yapanlar bizlerin ihtiyacını bu zamana kadar tam olarak karşılayamamış ki , kendi setimizi kendimiz netten yardımlaşarak isteklerimize göre yapma ihtiyacı duymuşuz..bizler bunun uğraşındayız....

---Peki bu senin emon ; emek hırsızı değilse ;

1--Aldığı paraların kaç kuruşuna vergi vermiş... ( EN BÜYÜK HIRSIZLIK BENCE BU )
2--Aldığı paraları sence emo hak ediyormu... Milleten o kadar paraları al sonrada dalga geçer gibi SON 2 YILDA KAYDA DEĞER HİÇ GÜNCELLEME YAPMA= bence en büyük hırsızlşıkların bir başkasıda bu...biz o paraları ne şartlarda kazanıyoruz..yoldan mı süpürüyoruz....
3--Sonrada ..SENEDE 1-2 TANE GÜNCELLEME diye aynı şeyleri ısıt ısıt milletin önüne koy bu kadar enayimi bu millet...para verdiyse karşılığını ister alamazsada sesini burlardan duyurur...
3--ve Sence neden EmoForm u kapatmış olabilir ??? ihtiyaçlarını millet emo form a yazıyordu... baktı şikayetler çoğaldı , istek ve ihtiyaçlara göre güncelleme yapmadığı için hemen formu kapattı....form sayfası yenileniyor diye yazdı...hala ses seda yok...çünkü hiç uğraşıp bir yenilik yapmıyor hiç bir dürüst güncelleme yapmıyordu... çocuk kandırır gibi aynı yemeği ısıtıp--ısıtıp milletin önüne koyuyordu....bak baykal hocam asazda olsa nasıl güncellemeler yapıyor.....

---açıklamalarından şunu anlıyorum...ya sen başkasının davulunu çalıyorsun...yada demek benim kulaklarım senden daha sağlammış ve muzigi de senden daha çok iyi biliyorumuşum..o anlamda demek istediysen sana sana katılabilirim....

---emoile 1 tane düğün bile zevk alarak çalamadım...tekrar söylüyorum..hiç 1 tane de güzel akıcı 2/4 ritmi yok...ve dynacord anfile EV... kabin kullanmama rağmen 2/4 deki gümleri de net değil ( bazı ritimlerinde ki saundları güzel olmasına rağmen ) ...boguk cıkıyordu... düğünlerin çoguda yöreye göre değişmekle birlikte genelde 2/4 ritim daha çok kullanılır..... o zaman başta bana güzel 2/4 ritim lazım kardeşim...sonrada diğer ritimler lazım....

---emo da ne güzel bi 2/4 ne güzel bir 5/8 ne güzel bir 4/4 yok....bu göktuğ seti yapan adama tekrar helal olsun diyorum..adam 10--20 setten kafasına ve zevkine göre derleyip toplamış kendiside bir şeyler katıp emek de harcayıp 4/4 lü bir set yapmış helal olsun.... sesleri fazla değil eksik...ama onu da ..zevkimize göre sesler ekleyerek kendimiz yapalım...

--peki emo nun sesleri pek mi güzel...bir tane normalde calacak güzel elektro sesi yok....aynen ve aynen orgun ustundeki gitar sesleri gibi cıkıyor..hele hele 4 tellisi cok berbat....düğünde çalabilecek keskin bir sesde yoktu...bende baska set den macunli diye bir ses eklemiştim...onunla düğünleri çalıp bitiriyordum..

Emo usbi emodan alanlar delikanlıca çıksın desinki emo bize her ay update sözü verdimi ?

Ferit efendi sen ne biliyorsun emonun vergi ödemediğini ?

Peki kimin seti ile set yapıyorsunuz ferit bey ???? bakın üste ne demişsiniz set yapanlar ihtiyacımızı karşılamadı.

---emoile 1 tane düğün bile zevk alarak çalamadım...tekrar söylüyorum..hiç 1 tane de güzel akıcı 2/4 ritmi yok...

Hani demişsin ya bir yerde o kadar biliyorsan kendin yap arkadaş diye bende şimdi sana bu cevabı veriyorum kendin yap .

Verdiğin cevapların hiç biri mantıklı değil

Bu son yazınıda kendi açına kendi fikrin olarak sakla emodaki bağlamalar kemanlar hangi usbide hangi sette var bak bu benim fikrim senin gibi genel konuşmuyorum istersen 50 yıllık muzisyen ol neysen osun. saygılar sunarım.

kardeşim adını soy adını yazarak siteye kaydolsene...neden gerçek adınla kaydolmuyprsun belli ki emo nun ya kendisisin yada bir arkadaşısın kolay gelsin sana..bu benim fikirlerim..herkesin fikrine de saygım vardır..... alan alır almayan almaz....

adım tolga nikimide sana sorupda üye olacak halim yok hadi kal sağlıcakla.

ya arkadaslar akıl var mantık var bir sete 300 euro para vericeginize biraz ugras verin göktug seti alt yapı olarak kullanın gereksiz sesleri taksimleri silin yer açın yada hiç açma git o paraya 256 ram al:DD:D:D:D Emonun kırılmısı var arasındada fark yok bıre bire denenmiştir... Tek eksigi güncelleme yok güncellemede kac ayda bir yapılıyor bi kac rtim ve yeni ses Ben şu anda goktug set uzerınde calısıyorum uzerıne cok guzel sesler koydum ve rtimler yazdım.Ve dinleyenler mest oluyorlar. BuRadan ben göktug abime teşekkür ediyorum göktug abi askere gitmeden tanısıklıgımız var.Pa55 içinde bana cok yardımları olmustu bu kes tüm korg pa800 kullananlara yapılmıs cok güzel bir kıyaktır. Sesler çok iyi olmayabilir. Ama rtimlerdeki soundlar harika Hele birde eleştirenler oluyor ya emoculardır kesin. Benim tavsiyem usb ye o kadar para verme 1 haftaya kalmaz dört dörtlük bir şekilde hazırlayıp seti sunucam. indirip kullanabilirsin.