• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yazık

CEVAT ÖZMEN

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
==== (MÜZİSYEN)====
ülkemizin yetiştirdiği en büyük müzisyenlerinden fazıl say bir şiirin sözleri bahanesiyle din düşmanı gibi yargılanıyor avrupalılar 35. kanalla olayı takip ediyor bizler ritimler setler peşindeyiz yazık birçok sitelerde aynı. memleket sanatı.sanatçıyı siyaset adı altında sindirip unutuyor kimsenin umrunda değil.yakında hepimiz tefçi olacaz :) öteki aletler haram:) allah yardımcımız olsun saygılar cevap yazmayın lütfen içimi döktüm herkezi seviyorum saygılar

Cevap: yazık

Endişelerinize aynen katılıyorum hocam...

bende aynı endişeleri duyuyorum.sonumuz hayırlı olur inşallah.

Katılmamak mümkün değil. Tefçi ve bendirci çoğalacak. Aslında dükkan acıp bu muzik aletlerinden bolca stok yapmak lazım :)

ülkemizin yetiştirdiği en büyük müzisyenlerinden fazıl say

Ne güzel Söz Dimi Keşke Bu Sözlere Sağdık Kalsa İdi Ona Buna Laf yetiştirme derdine düştü olacağı buydu Cennet'e kerhanemi meyhanemi diye benzetmesi sizce ne yakışıyormu Gerçi Ateist Olan Birinden Dinimizi Savunacağı Yokki

Ezan okuyan müezzinle dalga geçen Say, Cenneti meyhaneye ve kerhaneye benzeten mesajı da sayfasında paylaştı. Say'ın paylaştığı mesajlardan biri şöyleydi: 'Tanrı; uğruna yaşayacağın bir şey mi, öleceğin bir şey mi yoksa hayvanlaşıp öldüreceğin bir şey mi?? Bunu da düşün!!' Tepkiler üzerine geri adım atan Say, "Üzüntülerini" dile getirirken bu sefer hakaretlerini; densizliği haber yapanlara yöneltti.

EZANI OKUYAN MÜEZZİNLE DALGA GEÇTİ

Piyanist Fazıl Say'ın sosyal paylaşım sitesi Twitter'da kendi sayfasında paylaştığı "Muezzin 22 saniyede okudu aksam ezanını yahu. Prestissimmo con fuco!!! Ne acelen var? Sevgili? Rakı masası?" twitiyle sosyal medyada ortalık bir anda karıştı.

Fazıl Say, "Tanri, ugruna yasayacagin bir sey mi olecegin bir sey mi yoksa hayvanlasip oldurecegin bir sey mi ?? Bunu da dusun!!" twiti ile dine hakaret etmeye devam etti.

"Bilmem farkettiniz mi ama nerde yavşak adi magazinci hırsız şaklaban varsa hepsi allahçı, bu bir paradoks mu?" diyen Say'a tepkiler gecikmedi.

Valla Hiç Kusura Bakmayın Ama Piyanist Se Piyanisttir Ama Kişilik 10 Para Etmez Reklamını Yaptı Ama Hesabı Tutturamadı

Fazıl Say say bitmez.. :)

herkes müslüman olmak zorunda değil.. her düşünceye inanca saygı duymak zorundayız. 1 milyar hindu var ineğe tapıyorlar diye onlara hakaret mi edeceğiz??

Nüfusunun %99 u müslüman olan bir memlekette yaşayıpta kendi halkını hor gören, kişilerin inançlarını sürekli alaya alan Fazıl Say gibi tipleri sevmek zorunda falan değiliz. Roman düğünlerinde pitch bendle macun yapanda, doğuda halay, egede zeybek, iç anadoluda konyalımı çalanda, rizede horon çalanda benim memleketimin has sanatçısıdır.
Fazıl gitsin Viyana flarmonide çalsın yada ne biliyim Berlin de falan ama bize uzak olsun. Bizim değerlerimize hakaret etmesin yeter.
Hülasa; Fazıl gibi kendi kültürünü aklı sıra kendi yarıçapında tiiye alan “sanatçılara” ihtiyacımız yok.

herzaman şunu savunmuşumdur: müzisyen siyasetle, dini inançlarla, taraftarlıkla, partizanlıkla boy göstermiyecek arkadaşlar. sen özel bir sanat .icra ediyorsun neden böyle polemiklerle gündeme geliyorsun? müziğini yap be adam! tamam hindistanda ineğe tapanlar vardır, puta tapanlar, budaya tapanlar vs.. ama biz müslüman bir ülkeyiz ve elhamdülillah inançlarımız var ve bu inançlar bizim en kutsalımız uğruna dedelerimizn can verdeiği değerler. neden kalkıpta bu değerlere dil uzatıyorsun çok lazım sana hocanın kaç saniyede ezan okuduğu? sanatına saygım sonsuz ama ateist bir adam yani inancı yarım bir insanın kişiliğide yarımdır benim gözümde. kimse bilemez o parmaklara o yetiyi veren Allah bir anda köreltmeyede kadirdir.