• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yazık

Cevap: yazık

Arkadaşlar ben bu konuda fazla bişey diyemem ama şunu söyliyim gayrimüslimler beni ilgilendrmez ama müslümanların teften başka aletler haram gibi cümleler kurup kuruntu yapıp dalga geçmeleri çok tehlikeli Çünkü müzik aletlerinin haram olması HADİSLERLE SABİTTİR. Burda dindarlık taslamak istemiyorum ama kesin olan birşeyi yokmuş gibi sayıp kendi mantığımıza göre çeviremeyiz. Hem o cennetle alalkalı söylemiş olduğu cümle müslümansada dinden çıkarır zaten. Artı böyle bir sanatçının bu kadar kişilikiz birinin sanatçılığı beni hiç ilgilendirmez. Dünyada başka sanatçımı kalmadı.

Gebersin şerefsiz onun gibi sanatçıyı yerim ben. Benim dinime söven bi hayvana aferim dicek halim ok heralde. Onlar yapınca düşünce özgürlüğü biz yapınca çirkeflik oluyo ama deil mi? Bu düşünceyi savunanlar adammısınız siz?

bir zamanlar askeriyede hanımı anası bas örtülü diye cok subayları görevden almıslardı askeriyeden dıslamıslardı bizim ulkede kim basa gecerse kendine göre yontuyor bu ulkede her milletten her dinden insan yasıyor ama musluman bir ulkeyiz bu basta kim nereye inanırsa inansın o bizlerin sorunu degil ama hic kimsenin baskasının dinine görusune saygısızlık yapmaya hakkı yok madem muzik adamı bu adam herseyi daha iyi bilmesi lazım muzik demek duygu demek demekki bu adamın duygusu yokmus duygusu olan bir insan bu sözleri söylemez saygılar

bu ülkede bı genco arı var bırakın bu fazıl say fılan takipçiligini....sozlerım savunanlara...

Murat şenpınarda hapiste türkiyenin arabesk p.......den nefret ediyorum diyen fazıl say ı murat şenpınarın yanına atarlarmış vay fazıl sayın haline ozaman

fazıl say nerdeyse linç edilecek bu memlekette..

hani o zaman nazım'ı anlamak veya diğer düşüncelerinden dolayı aydın ve yazarları anlamak hani nerde..

ya bu nasıl bir düzen...

esra elönü adında tuhaf bi kadın; satanist ayininden çıkmış gibi tipiyle diyo ki,

Atatürk'ten nefret etmenin sebebi chp dir. yahu kadın partiye kız, bağır yargılama ama ATA'dan ne istiyorsun yaa.. nedir derdiniz ATATÜRK'le.. sıkıntınız ne, sorununuz nedir..

cumhuriyet savcıları göreve diyemiyorum çünkü cumhuriyeti savunacak bir savcı şuan yok gibi..adları sadece savcı...

geçen haber 7 kanalında haber sunuluyor..

özet şu....

- "ülkemizde darbeler artık son bulacak... 89 yıldır yapılan darbeler artık bitecek.."

(yani 1923 gibi ulusal bağımsızlığımızın tescil edildiği cumhuriyetin ilanına gidilen süreci darbe olarak nitelendiriyorlar yazıklar olsun lanetler olsun haram olsun bu topraklar bu nankörlere)