• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yemek Dinleti müzikleri

piyanist_ali

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa 80 - Elektro Bağlama - Ney-Keman
Teşekkür etmeniz, yaptığım ve yapacağım paylaşımlara verilen değeri göstereceğinden dolayı...Lütfen "Teşekkür" butonunu kullanınız eğer butonunuz yoksa yorumlarınız ile katkıda bulununuz...Şimdiden teşekkür ederim...

YemekDinleti.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download

Moderatör tarafında düzenlendi:
alicim buton kalmadı :D emeklerin için tşk ler

Paylaşım için teşekkürler sevgili dostum. Sağol.

sanırım şu an sitede bu daldaki ilk paylaşım yemek müzikleri adı altında en azından benim gördüğüm ..bu yüzden çok faydalı ve değerli bir paylaşım olarak değerlendiriyorum bunu ve elinize sağlık diyorum..buton gelince hakedenlere atılacaktır.

sanırım şu an sitede bu daldaki ilk paylaşım yemek müzikleri adı altında en azından benim gördüğüm ..bu yüzden çok faydalı ve değerli bir paylaşım olarak değerlendiriyorum bunu ve elinize sağlık diyorum..buton gelince hakedenlere atılacaktır.

Teşekkür ederim Sayın Yunus Hocam...Buton'un olup olmaması dediğim gibi şart değil...En azından konu ile ilglenenleri görebilmek adına birtek yorum işi halleder...Hatırlarsanız demiştim geçen günlerde "aynı çarpan yürekler, aynı yöne giderler" maksat bu...Kimin yüreği benimle onu görebilmek...Saygılarımla

Teşekkür ederim Sayın Yunus Hocam...Buton'un olup olmaması dediğim gibi şart değil...En azından konu ile ilglenenleri görebilmek adına birtek yorum işi halleder...Hatırlarsanız demiştim geçen günlerde "aynı çarpan yürekler, aynı yöne giderler" maksat bu...Kimin yüreği benimle onu görebilmek...Saygılarımla

evet .. haklısınız ali kardeşim .... gönüller bir olsun..:):):):)