• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni bir demo Kalbimi kıra kıra

klavyeci07

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA600
Aslında altyapı üzerine okumuyorum bir deneme yapayım dedim..Umarım beğenirsiniz...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Yeni bir demo Kalbimi kıra kıra

Keske bıraz daha agırdan calıp okusaydınız demolarınızı takıp edıyorum sarkıların tamamını okursanız daha guzel olur yuregıne saglık

güzel bir demo arkadaşım yüreğine sağlık

bir iki detonenin disinda cok guzel olmus,yuregine saglik,paylasim icin tesekkurler

Teşekkürler arkadaşlar...

bir iki detonenin disinda cok guzel olmus,yuregine saglik,paylasim icin tesekkurler

hocam ben detone duyamadım.2 defa dinledim siz duyduklarınızı söylermisiniz.sadece bilgi amaçlı öğrenmek istiyorum.

Banada detone yok gibi geldi...Ama üstadlar yorumlasın...

benim amacim kusur ve hata aramak degil yanlis anlasilmasin arkadasimizin cok guzel sesi var sadece sarkiya ilk giriste ve 1.meyanda biraz detona ver okadar bu kadarda cok normal,polemik konusu olmaz insallah.

yok hocam amaç bişeyler öğrenebilmekti.

benim amacim kusur ve hata aramak degil yanlis anlasilmasin arkadasimizin cok guzel sesi var sadece sarkiya ilk giriste ve 1.meyanda biraz detona ver okadar bu kadarda cok normal,polemik konusu olmaz insallah.

Benim için kusurlarımı söylerseniz bundan mutluluk duyarım sayın abim..Aksine mutlu oluyorum eksiklerimi öğrendikçe..Çok teşekkür ederim...