• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni bir demo yaptım..Bakarmısınız lütfen...

Cevap: Yeni bir demo yaptım..Bakarmısınız lütfen...

Sesiniz ve yorumunuz çok güzel. Bence sadece kayıtta bazı küçük sorunlar var. Örneğin girişteki elektro da eko biraz fazla. Bunların dışıda herşey çok güzel. Paylaşım için teşekkürler.

gayet güzel bir çalışma.ses rengin çok güzel yumuşak ve dinlendirici.yüreğine,ellerine sağlık klavyeci07.

Umarim yanlis anlamazsin beni zira ben profi degilim :) sadece yapici ufak bir yorum olarak yazdim...

Yanlış anlamam hatta eksik yönlerimi söyleyen arkadaşlarıma teşekkür ederim...Sağolun..

Sesiniz ve yorumunuz çok güzel. Bence sadece kayıtta bazı küçük sorunlar var. Örneğin girişteki elektro da eko biraz fazla. Bunların dışıda herşey çok güzel. Paylaşım için teşekkürler.

Çok teşekkür ederim.Evet haklısın abi girişteki elektroda eko biraz fazla...Sağolun...

gayet güzel bir çalışma.ses rengin çok güzel yumuşak ve dinlendirici.yüreğine,ellerine sağlık klavyeci07.

Çok teşekkür ederim ferdesu hanım..Sağolun...

Tüm cevap yazan teşekkür eden arkadaşlarıma teşekkür ediyorum...İyiki varsınız...

Güncell...

sesin gayet güzel altyapida akor degistirme zamanina biraz daha dikkat, baska sorun yok cok sakin söylemis ve dahada sakin calip dikkati sese cekmissin buda hos olmus bu tercih meselesidir,basarilarinin ve calismalarinin devamini dileriz