• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni Casio MZ-X500 saund test

Cevap: Yeni Casio MZ-X500 saund test

Bende kendi görüşümü katmak istiyorum insallah isimize yarar bise olur simdi gelelim orga nanopadler ne icin kullanabiliriz acaba ve tuslari piyano tuslari agirlikli ve ekrana gelirsek boyle ekran panelleri ureten bi firma neden menüsü kasıyor dokunmatik kullanissiz geldi bana dr.salimi takip ediyorum oda almanyaya bu cihazi denemeye gitmisti legatosu megatosu var dedi ama bizim isimize yaramaz bunlar benim goruslerim. ha eğer türkiye icin kasada menu performansda degisiliklik yapip piyasaya düsururse birseyler olur diyorum ben.

Dokunmatik ekranlı hoş bir klavye kasma varsa bile sürüm güncellemesi ile düzeltilir o bence benim XW-P1'e bile 3 sürüm gelmişti buna da getirirler. Ayrıca keşke şu Sample Padlerden XW-P1'e de koysalardı :)

En azından tuşları Korg pa600-900,Yamaha A1000-2000-3000 serilerinden daha kalitelidir.

arkadaşlar dr salim almanyadaki müzik fuarında görmüş incelemiş sadece legatosuna yorum yaptgını gördüm alette legato var ama bizim istediğimiz gibi değil diye bi yorumunu gördüm kendi yorumlarınıda katayım ekran menüsü dokunmatik geçişlerde kasıyor gibi görüntü vermiş böyle ekran üretici markalar neden böyle yapmış bilmiyorum alette fazla sayıda padlar var bizim işimize yararmı bilmem pitch bend bizim işimize yaramaz göründüğü gibi alet türkiyeye göre kasa hazırlarlar sa işimize yarayabilir...