• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yeni klavye

Cevap: yeni klavye

abilerim hepinize teşekkür ederim öncelikle 3x proyu ınceledim abi klavyenin tuşlar biraz sert geldi bana bide klavye çelik kasa kırılma derdi falan yok bayağı sağlam gibi duruyo taş gibi alet adamlar yapmış proyu almak ıstememım sebebi ekran olayı ve 80 gb hdd yanlız aklıma takılan bi soru war abilerım bu klavyeyi türkçe yapma ihtimalimiz yokmu :D bi türkçe olsa global menü falan eminim bir çok müzisyen abilerim klavyenın altından gırıp ustunden cıkar klavyeyi alma amacım tabikide ekmek yemek ve kendım enstürmental kayıtlar yapıyorum suan evde pcde kayıtla ugraşıyorum acaba klavyeden yaptıgım kayıdı yapabılırmıyım ?

benim sana tavsiyem sakın 3x alma. parana yazık. sana uygun olan en güzel alet roland bk5 olur. piyano şeklin varsa bk 9 öneririm. görüntü önemli değil abi dersen kesinlikle micro arranger. mantık lütfen. saygılar.

pa3x pro ya verecek paran varsa tyros 5 alderim emo usb evladiyelik dedin ya işte bu alet o alet :D tabi oda 12000 tl civari 2 tan 3x parası neredeyse bence parana yazık etme ille pro bir cihaz istiyorsan 2x al benim şahsi görüşüm. yeni jenerasyon klavye olsun diyorsan pa900 al 3x in yavrusu ribbon hariç eksiği yok 3xten

kullanan ıcın fark olabılır ama dınleyıcı ıcın pa3x pro yada pa 800 farketmez
pa 800 daha ucuz ama seslerı rıtmlerı arasında fark devasa degıl
kullanım acısından pro daha kapsamlı
gorsel olarakta daha cafcaflı ;)

ben senin yerinde olsam param varsa pa3x üstünede düzgün bitane usb set koyarım arkama bile bakmam

Pa 2x ve Pa 800 un soundlarını aşırı etkıleyıcı buluyorum
Pa 3x tabııkı daha ıyı ama fiatta ıkı katı fark var

pa3x pro ya verecek paran varsa tyros 5 alderim emo usb evladiyelik dedin ya işte bu alet o alet :D tabi oda 12000 tl civari 2 tan 3x parası neredeyse bence parana yazık etme ille pro bir cihaz istiyorsan 2x al benim şahsi görüşüm. yeni jenerasyon klavye olsun diyorsan pa900 al 3x in yavrusu ribbon hariç eksiği yok 3xten

kardeş ribon hariç eksiği yok demişsin. potansları nereye koyalım? varmı bildiğin bi yer? gerçi ne işe yaradığını bilmezsin. arkadaşım çok saçma yorumların var görüyorum. burdaki kardeşlere faydalı olacak bilgiler verirsen sevinirim. mesela klavye nasıl temizlenir. kablo toplama teknikleri. işe gittiğin arkadaşlarının yemeklerini nasıl hallederiz. alatura çoruna engel olma teknikleri. ileri disko teknikleri. sen müzisyenlere lojistik destek ver. çünkü senin yazdıkların onları kesmez. disko ne demek biliyormusun?

kardeş ribon hariç eksiği yok demişsin. potansları nereye koyalım? varmı bildiğin bi yer? gerçi ne işe yaradığını bilmezsin. arkadaşım çok saçma yorumların var görüyorum. burdaki kardeşlere faydalı olacak bilgiler verirsen sevinirim. mesela klavye nasıl temizlenir. kablo toplama teknikleri. işe gittiğin arkadaşlarının yemeklerini nasıl hallederiz. alatura çoruna engel olma teknikleri. ileri disko teknikleri. sen müzisyenlere lojistik destek ver. çünkü senin yazdıkların onları kesmez. disko ne demek biliyormusun?

ah be kardeşim sen neden benimle uğraşıyorsun ben fikrimi söylüyorum beyen yada beyenme neden sürekli benim yorumlarıma maydanoz oluyorsun anlamış değilim ben senin yorumuna bişey diyormuyum pa900 4700 tl pa3x 7500 tl ben ribbon farkı var dedim sende potans dedin 7500-4700=2800 tl potans ve ribbon un sana masrafı herkes senin kadar çok proffesional klavyeci olmayabilir pa900 bence ideal bir salonda çalıyorum altkatta arkadaş pa3x pro çalıyor baju ve ce usb kullanıyor ayrıca bende pa900 kendi setim. o bile senin orgun daha iyi diyor sound ve kullanış açısından pa3x pronun sağlamlığına malzemesine kalitesine bişey demiyorum ama verilen paralara yazık ben sadece olurunu söyledim bu paralar kolay kazanılmıyor pa3x te yapıpta pa900 de yapamadığın ne var söylermisin bana 2800 tl edecek fark nedir bana lütfen bunu açıkla.

LÜTFEN BİRAZ MANTIK.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ah be kardeşim sen neden benimle uğraşıyorsun ben fikrimi söylüyorum beyen yada beyenme neden sürekli benim yorumlarıma maydanoz oluyorsun anlamış değilim ben senin yorumuna bişey diyormuyum pa900 4700 tl pa3x 7500 tl ben ribbon farkı var dedim sende potans dedin 7500-4700=2800 tl potans ve ribbon un sana masrafı herkes senin kadar çok proffesional klavyeci olmayabilir pa900 bence ideal bir salonda çalıyorum altkatta arkadaş pa3x pro çalıyor baju ve ce usb kullanıyor ayrıca bende pa900 kendi setim. o bile senin orgun daha iyi diyor sound ve kullanış açısından pa3x pronun sağlamlığına malzemesine kalitesine bişey demiyorum ama verilen paralara yazık ben sadece olurunu söyledim bu paralar kolay kazanılmıyor pa3x te yapıpta pa900 de yapamadığın ne var söylermisin bana 2800 tl edecek fark nedir bana lütfen bunu açıkla.

LÜTFEN BİRAZ MANTIK.

Son nokta sanırım ;)

Anlatmaya kelimeler yetmez yaşamak lazım o zaman farkı anlarsınız. Sıralamaya kalksam 3x ile 800 arasındaki farkı sabaha kadar yazmam gerekir sizde biraz elinizi vicdanınıza koyun sizde az çok farkı biliyorsunuzdur bu şekilde açıklama yapmak bana göre yanlış ama unutmayın sizde bir gün 3x kullanacaksınız o zaman yere göğe sığdıramıyacağınıza ;eminim........................;)