• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yeni klavye

Cevap: yeni klavye

Anlatmaya kelimeler yetmez yaşamak lazım o zaman farkı anlarsınız. Sıralamaya kalksam 3x ile 800 arasındaki farkı sabaha kadar yazmam gerekir sizde biraz elinizi vicdanınıza koyun sizde az çok farkı biliyorsunuzdur bu şekilde açıklama yapmak bana göre yanlış ama unutmayın sizde bir gün 3x kullanacaksınız o zaman yere göğe sığdıramıyacağınıza ;eminim........................;)

demekki zevklerde farklıymış pa3x pro da var onlada program yapıyorum pa900 ün tadını vermiyor sound olarak ve pratiklik olarak ama sahnede duruşu tabiki bir başka pa3x pro nun ekran kalkınca felan bayaa şekil duruyor ama çok fazla detay var cihazda yani bana göre pa3x pro çoook güzel Allah herkese nasip etsin ama pa900 de aynı işi görüyor ve hafif kolonları üzerinde istediğin gibi cihaz bağlamadan çalıyorsun 3x setlerini okuyor yani bu durumda 3000 tl fazla para vermek bana mantıklı gelmiyor 7500 tl 3x e vereceğime 4500 pa900 e veririm geri kalan 3000 tl ye de synty bir cihaz alırım daha mantıklı geliyor .... kimse yanlış anlamasın tamamen kendi fikrimdir zevkler renkler tartışılmaz .. saygılarımla.....

paran varsa 3x al. bikere kısıtlama yok. pa600den pa900den pa800den 2xden istedigini alabiyosun. e sound kalitesi zaten süper. hemde kasası tuşesi bttonları ekranı falanda çok saglam. parasını hakediyor yani. paran yoksada pa800 al ritim bakımından zengin piyasada çok tutlan bi klavye. tekonolojik bkımdan da on numara. sound kalitesi guzel. ram yetmezse 256MB takarsın bakarsın keyfine. ikisinide kullandım paran varsa 3x yoksa pa800. ama sen bide pa900ü araştır derim. ben kullanmadım o yuzdn bi yorum yapmıyım onun hakkında. bide 3xin mikrofon vokalleride çok saglam pahalı olmasa 3x alcam

abilerim hepinize teşekkür ederim para durumları musait olmadıgından pa 800 256 mb ramlı bı cihaz aldım ama abimin birinde 3x pro war ıkısı arasında defalarca kıyaslama yaptım çeşit çeşit cihazlarda denedım çıkarttığım sonuç şu

abi pa 3x pro harbı bi alet ses çıkışları olsun a dan z ye mükemmel bir alet bir hele kemanlarda toplu yaylılarda ribbon kullanmak çok hoş :)
pa 800 e gelirsek abimin dediği gibi rtim seçenekleri bol soundlar bol seçenek çok ama düğünde olsun programda olsun pa 3x pro nun tadını alamadım

fakat şunu söylemeliyim yoksa içimde kalacak 3x pro tamamen tüm özellikleriyle gerçek ses o orj kaliteyi hala kullanılamıyor daha bu cihazın daha çok işlenmesi gerekiyor :)

biri şu aletleri türkçe yapsın türkler eminimki aleti alt ust edım bomba bi set çıkartmasınıda bilir ;)

saygılar.

Maddi durumun elverişliyse korg pa3x pro al derim ama alırkende boş alma mutlaka bir usb.set ile birlikte al