• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yeni klavye

umut_tr_umut

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Korg pa-800 & Roland e-500 or
öncelıkle cümleten hepinize hayırlı cumalar abilerım :) kendıme yenı bi klavye almak istiyorum yapacagım müzik türü düğün ve canlı müzik cafe bar gibi yerlerde aklımda 3x pro almak var daha önce bırkaç defa pa 800 kullandım 2 3 ay kadar :) kendı klavyem roland korg pa 3x pro ya geçtiğimizde çok büyük uçurumlarla karşılaşmayız umarım malun yenı teknolojı bana 3xproyu almamı dersınız yoksa ıkıncı el 800 falanmı al dersınız :)

not: Abi zırt pırt klavye değiştirmeyı seven bi adam değilim bi tane alıcam evladiyelık bi klavye olucak uzun sure eskımeyecek dayanıklı olacak rolandtan cok memnunum ama rtım sıkıntısı cektıgımızden değiştiricem artık tavsiyelerinizi can kulagıyla dinleyıp can-i gönülden beklıyorum abilerim :)

Cevap: yeni klavye

Temiz 256mb pa800 mp2 board lı 4300 clvarı ilan vardı tavsiye ederim

acaba ne kadar temiz bide kaç yıl oldu çıkalı pa 800 ama 3x pro alırsam sıfır klavye kutusunda bi arızası olmuşmu falan düşünmem hocam cevap için teşekkür ederim birisi bana pa -800 ile 3x pro arasındakı çok büyük fark warmı onu soylemenız yeterlı rıbbon falan warmıs ama nedır bılmıyorum açıklarsanız tşk

Durumun müsaitse 3x daha iyi tabi malum euro yüksek fiyatlar uçtu

seçimlerden sonra inş düşerse alıcam

bekle zor düşer 3x al bence paran varsa hiç başka aletle uğraşma ha diğer aletler kötümü değil zırt pırt alet değiştirmicem diyon madem

bence x3 al abi bidaha arkana bakmassın güzel alet hem sıfırı daha iyi olur

Sevgili kardesim senin icin avrupa piyasasinda ciddiyeti en üst düzeyde olan , arastirmaci test dergilerinden aktarimlarda bulunmak istiyorum . Pa 3x ve Tyros 4 en yakin alet PSR S-950 gösteriliyor . Bir defa PA 800 ve A 2000 den üstün . Fiyat olarak yari yariya ... T4 te olmayan özellikler var üstünde ... Saglamlik konusunda Korg'a nazaran Yamaha'nin acik ara üstünlügü var. Kolaylik ve kullaniciya acik olmasi bakimindan ise Korg'un önderligi tartisilmaz ... Benim müzisyenligim hobby olarak ; ama sen ekmegini kazanmayi düsünüyorsun . O sebebtendirki ayni meslegi Türkiye'de icra eden abilerinin ( ablalarinin) ve üstadlarinin yorumlarini al . Onlarin yorumlari benimkinden daha objektif olur sanirim ... Sana basarilar diliyorum...

Temiz 256mb pa800 yada proya gerek yok 3x