• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni Pad Sesleri Yardım Edermisiniz

atilla01

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Klavye,Elektro Gitar,Bateri,Piyano
Arkadaşlar yeni pad sesleri arıyorum şimdiye kadar baktıklarım hep eski.pa800 deki yeni zılgıtlar,ha,hey,konuşma sesleri,ıslık,vs sample yada kmp sesleri arıyorum yardımlarınızı esirgemessiniz inş....

ayrıca değişik pad seslerini paylaşmak isteyen arkadaşlar burada tüm padleri toplayalım
tşk...

Cevap: Yeni Pad Sesleri Yardım Edermisiniz

nasıl yüklüyoruz peki başka pad seslerini

kimse ilgilenmiyor herhalde

bu site nasıl bi site anlamadım gitti.işimi halledeyimde çıkayım diyenlerin sitesi galiba.ne yardım eden var ne bi soruya cevap veren ver.sırf tüketici dolu hiç üreten yok...

bu site nasıl bi site anlamadım gitti.işimi halledeyimde çıkayım diyenlerin sitesi galiba.ne yardım eden var ne bi soruya cevap veren ver.sırf tüketici dolu hiç üreten yok...

Arkadaşım bilir bilmez konuşmanız hiçte hoş değil. Sitemize kimse böyle çamur atamaz. Beğendiğin her neresi ise orada olabilirsin. Lütfen burada ortamı germe ve bu uğurda şansını zorlama. Biz nerenin ne olduğunu biliriz. Var ise paylaşılır, yok ise tövbe haşa yaratılmaz. Kimse kimseye olmayanını veremez. Hele bir google de araştır bu site kadar paylaşımcı ve çağrılara anında müdahale eden bir site var mıdır. Her ne hikmet ise senin gibi provakasyon görevlileri sitemizde bu şekilde ilk işarette görev aldıklarını bize anında hissettirirler. Lütfen üslubumuzu düzeltelim. Yada beğenmediğimiz yerleri karıştırmayı görev bilmeyip, beğendiğimiz yerlerde olalım. Bunları yaparken de kimsenin başarısını kıskanıp karıştırma görevine başvurmayalım. Saygılarımla,

nasıl yüklüyoruz peki başka pad seslerini

DİYELİMKİ PA-80'de PADLERE DAHA DEĞİŞİK SESLER ATMAK İSTİYORSUNUZ
drum kitlerin içerisinde ara orada farklı sesler var. hatta oktavı + ve - yaparak içlerinde arayınız. Ankara isimli kitlerin içinde koçlaaaaar, haydeeeeee, diğer setlerde arkadaşlar hazırmısınız, ne okuyiiimmii gibi sesleri var. dışardan sample ses koyabildiğimize göre, bu sesleri de atabiliriz. kitlerde olan seslerden atmak için ;rec'e basıyorsunuz, new pad i seçiyorsun, yazacağınız sesi klavyede buluyorsunuz (haydaaaa, hoppaaaaa gibi) kayıt deyip metromla birlikte sese basıp kaydediyorsun, nereye koyacaksanız numarayı seçiyorsunuz. İşlem tamamdır. Kolay gelsin saygılarımla,

Moderatör tarafında düzenlendi: