• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni Ritim Programı STYLE WORKS XT 2009

piyanist53

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA2X
TÜM KORG SERİLERİ İÇİN PAX2 PAX1 PA 800 PA80 PA60 PA55 PA50 VE KORG TÜM SERİLERİNİ RİTİM LERİNİ ARALARINDA DEGİŞİM YAPABİLİRSİNİZ AYRICA YAMAHADA RONALTDA EMEMLLİ KETRONUN TÜM SERİLERİ KASIYO KNN TÜM ORKLAR ARASIN DA RİTİM DÖNÜŞTÜRÜR SÜNÜZ.

Ekli dosyalar

• styleworks2k_korgpa.zip
    4.6 MB · Görülen: 744
Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam teşekkürler
şimdi indiriyorum

hocam kurulumu yaptım fakat üzerine ritim loadlayınca program kendini kapatıyor birden

galiba patch leyemedim nasıl yapacaz bu pacth lemeyi

müsait oılduğum zaman bakıp halletmeye çalışırım sorunu şu an müsait deyılım kusuruma bakma

Cevap: Yeni Ritim Programı STYLE WORKS XT 2009

elınıze salık

hocam kurulumu yaptım fakat üzerine ritim loadlayınca program kendini kapatıyor birden

galiba patch leyemedim nasıl yapacaz bu pacth lemeyi

Katip20 ,
1)Style Works XT Universal Programı kur,
2)StyleXT Patch programını çalıştır, exit in yanındaki yazıya tıkla
yol olarak C disk programmes files Style Works XT Universal içinde Style Works XT Universal.exe yi göster aç biraz bekle ve programı kapat.
3) Style Works XT Universal masaüstü simgesini sağ tıkla özellikler tıkla hedef bul orada karşına çıkan dosyalardan Style Works XT Universal.exe yi sil.
4) Style Works XT Universal.exe.bak olan dosyanın sonundaki (.bak )olan kısmını sil ve çık işlem tamamdır program hazır.

sayın admın kardeşimden ricam olacak style workus ukurdum ritimi ceviriyor ancakk sadece ılk 1. sıradakı ritimi ceviriyor diger ritimlerde de hep aynı 1. ritimi okuyor ne yaptıysam olmadı bunu bir caresi yokmu daha once oluyodu şimdi olmuyor yada bılen arkadaslardan ricamız bır yardımcı olurlarsa memnun oluruz şimdiden sagolun

bu ritim dinleme programını nasıl indirecez nerden indirecez bi bilgisi olan varmı acaba arkadaşlar

ya arkadaş bana yardımcı olacak bi arkadaş yokmu ritimleri pcde dinlemek için ne yapmam lazım