• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni Roland Bk-5 Or Ritimli Org

Cevap: Yeni Roland Bk-5 Or Ritimli Org

Alete güzel tr sesler bekliyoruz.Roland bu sefer piyasada tutabilir.Sample sesler çok önemli kit yazılamıyordur tahminimce.

Yamahayla Rolandın burnu hala havada tabi.User drum koymamakta ısrar ediyorlar....

zuhal keşke emo yada cevoya yaptırsa sampleleri zuhalde turk sesleri yapabilcek kapastede biri varmdır....?

sanırım BaTuH 'a yaptıracaklar

batuh zuhaldemı calişiyor..? batuh yapsa bile roland yamahanın onune gecmesin diye iy şeyler yapmaz...:)

şaka bi yana bu aralar org alasım var şimdi duşunuyorum a1000tr var elimde 3200tl ee a2000mı alsam yoksa pa1x 3000tl cıvarı onumu alsam yoksa rolandımı beklesem 2-3 aya gelirmi tr yeee

batuh zuhaldemı calişiyor..? batuh yapsa bile roland yamahanın onune gecmesin diye iy şeyler yapmaz...:)

şaka bi yana bu aralar org alasım var şimdi duşunuyorum a1000tr var elimde 3200tl ee a2000mı alsam yoksa pa1x 3000tl cıvarı onumu alsam yoksa rolandımı beklesem 2-3 aya gelirmi tr yeee

Biraz daha bekleyin ve kararınızı öyle verirsiniz.

iyi bir alet kulaga hoş gelen bir tonu var semple ne kadar önemli bilmiyorum bi baglama bir zurnadan ibaretmi bunlar içinmi bu kadar yüksek paralar ödeniyor anlamıyorum vidyoları izledim hayran kaldım görünüm pek bir şey ifade etmiyor ama alet dinleyince çok güzel bence

Batuh ritim işinin uzmanı diye biliyorum. Sample işlerinde belkide hazır paketi olanlarla anlaşma yapılabilir.

hocam zuhal müzikten aldığım bilgiye göre bk-5 or üzerindeki türk ses ve ritimler türkiyede bütün piyanist camiasının bildiği bir usta tarafından yapılmış.ama gizlilik sebebiyle isim vermiyorlar.
umarım roland ve roland severler için güzel şeyler yapılmıştır