• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yeni Roland Bk-5 Or Ritimli Org

Cevap: Yeni Roland Bk-5 Or Ritimli Org

Bu konuda fazla adım geçmesin :) yoksa yamaha beni 'm'iker :D :D :D :D (Affedersiniz) HAHAHAHAHAHA :D
Ben sadece aleti gördüm ve yapılan çalışmaları biliyorum (olacak çalışmaları da)

Aletin içinde yeni türk sesler ve yeni türk ritmleri var.. Zamanla gelişecek bir alet ;)
Benim fikrim ise ; şu an için yeterli bir alet yani ses ve ritm yönünden.. İçinde 25 türk ritmi olacak ve bi süre sonra +25 daha gelecek (diye biliyorum)
amaa şu var ki istenilen şeyi yapmada aşırı kısıtlaması var yani ne kadar koşarsanız koşun tipik Roland kafası :) 10 yıl önceki teknoloji, teknik anlamda kendini ilerletmiyor ve bunu yeni modelinde de görüyorum..

Bu konuda fazla adım geçmesin :) yoksa yamaha beni 'm'iker :D :D :D :D (Affedersiniz) HAHAHAHAHAHA :D
Ben sadece aleti gördüm ve yapılan çalışmaları biliyorum (olacak çalışmaları da)

Aletin içinde yeni türk sesler ve yeni türk ritmleri var.. Zamanla gelişecek bir alet ;)
Benim fikrim ise ; şu an için yeterli bir alet yani ses ve ritm yönünden.. İçinde 25 türk ritmi olacak ve bi süre sonra +25 daha gelecek (diye biliyorum)
amaa şu var ki istenilen şeyi yapmada aşırı kısıtlaması var yani ne kadar koşarsanız koşun tipik Roland kafası :) 10 yıl önceki teknoloji, teknik anlamda kendini ilerletmiyor ve bunu yeni modelinde de görüyorum..

:D :D :D :D :D :D :D
offfff batuh gözlerimden yaş geldi gülerken öldürdün beni yaa hahahahahahahahahahahahaha

aletin ritm ve ses çalışmalarını emo yapacakmış arkadaşlar ...

yaaa arkadaslar alete bı bakın oytuncak gıbı allah askına bu alet iş yapmaz

yaaa arkadaslar alete bı bakın oytuncak gıbı allah askına bu alet iş yapmaz

katiliyorum... gelin bizden bu alet e talep olmasin, rolandta aklini basina alsin! bidahakine bizi daha ciddiye alsin! sart degil adamlar üretti diye almamiz! almayin bu cihazi ve de almama sebeplerinizi söyleyin... türkiyedeki roland yetkilileri de roland a bunu iletsin belki akillanirlar diye düsünüyorm... cocuk aleti gibi, görünüm bile yok! roland!, e80 görünümünde sample okuyan bi alet cikarmazsa tutmazzzzz

teşekkür ederim paylaşım için.

işe şu açıdan bak roland tr birşekilde girişim yaptı fiyatına göre ve roland kalitesiyle bir yeni klavye çalışması yaptı bu çalışmaya destek ve ürüne yeterli talep olursa devamı gelecektir yeni model ve seriler çıkacaktır....

Ayrıca batuh :) güldük bea...

Öncelikle paylaşım için teşekkürler sevgili dostum. Gerçekten çok araştırmacı bir yönün var. Ben sinir olduğum başka bir konuya değineceğim. Orta doğu ve Türkiye' den ses ve ritmlerin de olduğunu yazıyor ama ismi, cismi, belli olmayan, dünyada esamesi olmayan ülkeleri ve dillerini sayfasına koyuyor da Türkçe' yi koymuyor. Bu gerçekten ağrıma gidiyor. Bunu diğer markalar için de söylüyorum. Hem bize yönelik aletler çıkarıyorlar ama bir türlü bizi ve dilimizi adam yerine koymuyorlar. Adam gibi Türk malı bir org olsa, hangi teknoloji olursa olsun, bunlara dönüp bakmam bile.
Bu konuda ne anlatsak az Ruhi abi, üreten bir toplum olmayi halen beceremedik.Ben ayni zamanda sanat okulu ögretmeniyim Almanya'da ve kendi sirketimi kurana kadar 8 yil isletme müdürlügü yaptim bir alman sirketinde. Bu vesile ile 40 yakin cirak veya ögrenci yetisdirdim.Bir türk ögrenciye bir kez anlattigimi almana 5 kez anlatmak zorunda kaliyordum ve kesinlikle söyleyebilirimki bu bir istisna degildi.Zeki insanlarimiz var fakat islemesini bir türlü beceremiyoruz....Bence milliyetciligin tanimini yeniden gözden gecirmek gerek Türkiye'de .Bu milliyetcilikle irkcilik ve ümmetcilik kesin kes bagdasmiyor.Bunlari insanlara anlattigin zaman , ya kominist oluyorsun yada dinsiz. ATA'm sen cok büyük adamdin ve biz seni hala anlayamadik...
......
Saygi ve sevgilerimle

Öncelikle paylaşım için teşekkürler sevgili dostum. Gerçekten çok araştırmacı bir yönün var. Ben sinir olduğum başka bir konuya değineceğim. Orta doğu ve Türkiye' den ses ve ritmlerin de olduğunu yazıyor ama ismi, cismi, belli olmayan, dünyada esamesi olmayan ülkeleri ve dillerini sayfasına koyuyor da Türkçe' yi koymuyor. Bu gerçekten ağrıma gidiyor. Bunu diğer markalar için de söylüyorum. Hem bize yönelik aletler çıkarıyorlar ama bir türlü bizi ve dilimizi adam yerine koymuyorlar. Adam gibi Türk malı bir org olsa, hangi teknoloji olursa olsun, bunlara dönüp bakmam bile.

sonuna kadar katılıyorum ruhi abi,
eklemek istediğim benimde şu biz eurovision yarışmasında türkçemiz dururken yabancı dille girersek bunlar bize hak abi,türkiyeyi yabancı dille temsil ediyoruz bunu yapanlar biziz,biz bunları yaparken elin yabancısı ne yapmaz,o ayrı bu ayrı demesin kimse,ayrısı gayrısı yok bahane üretilmesin,türkiye türkçeyle temsil edilmelidir,bunuda dile getirmek istedim,

bu arada rolandın bk5 i az kaldı çıkmasına bekliyoruz heyecanla,türk piyanistlerini bu sefer etkiliyici özellikleri var bakalım hayırlısı olsun şimdiden

Bu konuda ne anlatsak az Ruhi abi, üreten bir toplum olmayi halen beceremedik.Ben ayni zamanda sanat okulu ögretmeniyim Almanya'da ve kendi sirketimi kurana kadar 8 yil isletme müdürlügü yaptim bir alman sirketinde. Bu vesile ile 40 yakin cirak veya ögrenci yetisdirdim.Bir türk ögrenciye bir kez anlattigimi almana 5 kez anlatmak zorunda kaliyordum ve kesinlikle söyleyebilirimki bu bir istisna degildi.Zeki insanlarimiz var fakat islemesini bir türlü beceremiyoruz....Bence milliyetciligin tanimini yeniden gözden gecirmek gerek Türkiye'de .Bu milliyetcilikle irkcilik ve ümmetcilik kesin kes bagdasmiyor.Bunlari insanlara anlattigin zaman , ya kominist oluyorsun yada dinsiz. ATA'm sen cok büyük adamdin ve biz seni hala anlayamadik...
......
Saygi ve sevgilerimle

Her cümlene tamamen katılıyorum sevgili dostum. Söylenecek çok şey var ama cahilliği ve banazlığı bir türlü yenemiyoruz. Sevgiyle kal.

sonuna kadar katılıyorum ruhi abi,
eklemek istediğim benimde şu biz eurovision yarışmasında türkçemiz dururken yabancı dille girersek bunlar bize hak abi,türkiyeyi yabancı dille temsil ediyoruz bunu yapanlar biziz,biz bunları yaparken elin yabancısı ne yapmaz,o ayrı bu ayrı demesin kimse,ayrısı gayrısı yok bahane üretilmesin,türkiye türkçeyle temsil edilmelidir,bunuda dile getirmek istedim.

Çok haklısın. Üstelik bir de Eurovision şarkı yarışmasının gerçek amacını anlayabilsek... Kaç kişi biliyor acaba, çok merak ediyorum. Sevgiyle kal. Bu arada BK5 OR' daki son gelişmeler ve fiyatı ne acaba?