• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yine yeni yeniden OR700

Murat Koç

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
MEDELİ DANTE TR J - YAMAHA A2000
Merhaba arkadaşlar;

Can beyle telefonla görüştüm, ve kararımı verip dün uzun bir aradan ve bunca org değiştirdikten sonra tekrar bir OR700 aldım. Umarım fiyatta uygun olur ve V3 yaptırırız. A2000 deki Emo usb OR 700 e yapılacak ve org şimdiye kadarki bütün yamaha ritimlerini okur hale gelecek bide tabi A2000 Emo seti olacak. Şu an OR 700ler düşük fiyatlara satılıyorken fırsatı değerlendirmek gerekir, düşünenler kaçırmasın.

Not: Mayıs sonu gibi bu çalışma yapılacakmış şuan denemeler yapılıyormuş...

Cevap: Yine yeni yeniden OR700

Hayırlı olsun hocam, ketron'u elden çıkarıyormusunuz yoksa devammı? Eğer elden çıkarıyorsanız sizi ketron'dan vazgeçiren nedenleri paylaşırsanız sevinirim. Sadece fikir alışverişi olması amacıyla soruyorum. Polemik olmasını istemiyorsanız özeldende paylaşabilirsiniz.

Tekrar hayırlı olsun.

bu harika bir haber inşallah olur.

beklediğime değecek gibi.....pusuda bekliyorum or700 v3ü..
yalnıız anlamadığım alet e nasıl bir operasyon yapılacak...örneğin düz or700v1 den v3 e geçiş olabiyormu..yoksa v2plus özelliklerine sahip olması mı gerekli..
bi açıklama gelecektir..,inşaallah...

yıldıray

olursa cok iy olur or700 kullanıcıları emo kalitesiyle tanışır... kesinlikle desteklenemesi gereken bir projedir tamam şimdi a2000 ciler kıza bilir ama sonunda şole duşunun artık fiyatlar oturdu artık bu saaten sonra a2000 nin değerini artıramayız ben pa600 icin utar muziği aradığımda pa600 takasa serdar beyin benim alete verdiği rakamı soylesem ölürsünüz gülmekten v2 plus artı emo usb icinde alet daha 3 aylıkken adam 1800 tl sayarım dedi başımdan kaynar sular dokuldu valla neyseki kurtulduk cok fazla zarar etmeden hayırlısı oldu bu durumda or700 leri heralde 1000 tl anca sayarlar ee a2000 alanlar zarar etti or700 culer neden etsinki ben ettim sende zarar et politikasi olmasin arkadaşlar bence olumsuz yazılar yazıp projeyi etkilemeyin bence ilerde bakmışsınız or700 almışsınız kotumu olur usb destekli olmasi .....

olursa cok iy olur or700 kullanıcıları emo kalitesiyle tanışır... kesinlikle desteklenemesi gereken bir projedir tamam şimdi a2000 ciler kıza bilir ama sonunda şole duşunun artık fiyatlar oturdu artık bu saaten sonra a2000 nin değerini artıramayız ben pa600 icin utar muziği aradığımda pa600 takasa serdar beyin benim alete verdiği rakamı soylesem ölürsünüz gülmekten v2 plus artı emo usb icinde alet daha 3 aylıkken adam 1800 tl sayarım dedi başımdan kaynar sular dokuldu valla neyseki kurtulduk cok fazla zarar etmeden hayırlısı oldu bu durumda or700 leri heralde 1000 tl anca sayarlar ee a2000 alanlar zarar etti or700 culer neden etsinki ben ettim sende zarar et politikasi olmasin arkadaşlar bence olumsuz yazılar yazıp projeyi etkilemeyin bence ilerde bakmışsınız or700 almışsınız kotumu olur usb destekli olmasi .....

abi sen ne diyon ya.. ben bayi aradım kaç tane hiç biri almadı bile :D keşke para verseler...

Valla bende v3 u bekliyorum. .ayrica arkadaşlar v3 de neler olacak örnekler le anlatabilir misiniz. Teşekkür ederim

Hayırlı olsun hocam, ketron'u elden çıkarıyormusunuz yoksa devammı? Eğer elden çıkarıyorsanız sizi ketron'dan vazgeçiren nedenleri paylaşırsanız sevinirim. Sadece fikir alışverişi olması amacıyla soruyorum. Polemik olmasını istemiyorsanız özeldende paylaşabilirsiniz.

Tekrar hayırlı olsun.

Hocam ketrondan vazgeçmek kolay olmadı, müziksel anlamda tad aldığım ve severek çaldığım tek alet ketron, ama, tekrar piyasa işi yapma durumuna döndüm şu an ve bağlamada çaldığımdan bana pratik bir alet gerekiyordu ve bu v3 olayıda olunca artık fazla direnemedim. Aslın xd9 u satmadan alacaktım. Can bey, or700 v1 de alsan olur demişti, ama uygun fiyata v1 bulamadım, Uygun fiyata v1 bulsam ketronu satmazdım. Hala içimde çelişki var vermeseydim diye ama maddi imkanım şu an iki org kullanamaya yetmedi. Ama zaten ketron fiyatları hep yerlerde, biraz iş yapınca tekrar alırım xd9...

Muator700 biraz daha acarmisin..emo nun özelliği ne mesela. .