• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yine yeni yeniden OR700

Cevap: Yine yeni yeniden OR700

Bunu zaten ysmaha kendi yapmiyo arkadasim can abi kendi yapiyo bildigim kadariyla yamahanin kendi basina bise yaptigi yokkki

arkadaşlar or700 v3 emo çip çıktımı bilgisi olan varmı

arkadaşlar or700 v3 emo çip çıktımı bilgisi olan varmı

Arkadaşım bu çalışma maalesef iptal oldu. Bu konuyu ben açmıştım ve şimdi tekrar okuyunca o dönem ne kadar heyecanlı olduğumu hatırladım. Bu çalışma iptal olunca bende OR700 ümü sattım, daha sonra, aradan bayaa zaman geçtikten sonra internetten or700 görünümlü A2000 diye bir ilan gördüm ve aradım aleti satın aldım. Alet OR700 V3 tü yani. Ama bu çalışmayı Can bey değil Kocaelinde biri yapmış. Dolaylıda olsa ben V3 sahibi oldum ve şu an severek ve zevkle kullanıyorum. Emo USB' yi de sonradan satın aldım. Daha önce A2000 çok kullandığım için çok iyi biliyorum. A2000 in çıkışları OR700 den yavan geliyor. OR700 V3 şu an için süper, Bu aletle EMO usb için ritim, REG ve Multipad yapıyorum. Gerçekten memnunum keşke imkan olsada bu v3 çalışması yapılsa....

teşekkürler abi bilgilendirdiğin için çok teşekkürler

Yaa su or700v3 annamadigim or700 de exp hafiza yoktu galiba bu exp set nereye yukleniyor ? Ata demirerin dedigi gibi sezercikle falanmi yapmislar ki :D su aletin emo usb ritmleriyle demosunu gormek isterdim :)

Yamaha or700 v3 olsa keşke süper olurdu. Saund olarak or700 a2000 de daha iyi ben ikisinide kullandım or700 tok saundlu alet .

Arkadaşlar konu tarihine bakalım bende çok istedim ama kısmet olmadı .japonlar kızıyo :)

Arkadaşlar konu tarihine bakalım bende çok istedim ama kısmet olmadı .japonlar kızıyo :)

Slm arkadaşlar, zamanında ben v3 yaptırdım. Or700 v1 den v3 oldu, bildiğiniz a2000 plus oldu, sadece kasa or700. Her şeyiyle a2000 ben çok memnunum. Emo ile birlikte mükemmel. Ancak Or700'de biliyorsunuz yarım saat çaldıktan sonra sağ hoparlör patlak sesi var. Emo ritimleri çok güçlü, bu konuyu çözebilen varsa yardımınızı istiyorum. Orgun yanında harici hoparlör taşımaktan bıktım. Bunun için bile satmayı düşündüm.

v3 nerden yaptırdın hocam piyasada yok galiba şuan