• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yine yeni yeniden OR700

Cevap: Yine yeni yeniden OR700

Muator700 biraz daha acarmisin..emo nun özelliği ne mesela. .

Hocam A2000 için Emo nun hazırladığı set in, tüm ritimleri ve sesleri olacak. O seti merak ediyorsanız hocam youtube de ve bu sitede demalar var. Onları inceleyebilirsiniz. Emo nun kitleri ile yazılmış ritimler ve artı olarakta yine OR 700 serilerinin hepsi içinde olacakmış. Bence ucuz fiyata A2000 sahibi olmuş olunuyor..

Hımmm. .Güzel. Sağol. Teşekkür ederim murator700

or 700 serisinin hastasıyım. :) bilgi için teşekkürler.

bazı arkadasların düşünceleri çok yanlış orgu sattım kurtuldum diyor niye sattın arkadassım ses yükleyemiyorum diyor içindeki sesler fazlasıyla yeter zaten ritim güncellemeleri yapılıyor eksikler var ama tamamlanacak zamanla tabiki şu anda a2000 v2 ve emo usb kullanıyorum en kıral düğünü programı bitiriyorum fazlasıyla insanlar memnun kalıyor mest oluyor her düğünde her programda insanlardan övgü ve tebrik alıyorum lütfen yorum yaparken bazı şeylere dikkat edelim.

Bende birşey merak ediyorum or 700 v2+ nin mevcut kitlerinimi kullanılacak yoksa yeni kitler var mı?

bn aleti sattım yarım saat snra internete girdim bi bktm bu haber =) ama üzülmedim sattıgıma tus takımı ve picht bend e 1 senede alısamadm =) yamaha kullananlar için hayırlısı olsun =)

bn aleti sattım yarım saat snra internete girdim bi bktm bu haber =) ama üzülmedim sattıgıma tus takımı ve picht bend e 1 senede alısamadm =) yamaha kullananlar için hayırlısı olsun =)

Yamahaya alışanlara korg çok ters geliyor. Korga alışanlarada Yamaha. Ama Ketronun yeri bambaşka. Durumlar düzelince Or700 ün yanına yeniden bir xd9 alacağım inşallah....

Acaba or700 v3 çalışmaları ne durumda bilgisi olan varmı ....

or 700 v2 plus yukseltılınce yıne chıp mı takılacak yoksa yazılım ile mi yükseltilecek ?

benim şahsi görüşüm or700v3 yapmayla a2000le birebir aynı olmaz.donanımları falan farklıdır.kendi ayaklarına kurşun sıkmazlar böyle bişey yapıp.a2000i bir Allahın kulu almaz bundan sonra öyle bişey yaparlarsa.zaten bence mümkün değil