• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yönetim bakıldı berkçik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burhan38

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA TYROS2xxl
arkadaslar sizlerde farkindaysaniz su son gunlerde site hem gec aciliyor ve hemde her hangi bir paylasimi dinlemek yapa almak icin sayfaya girdiginizde aninda otamatik bir program iniyor heralde virus diye tahmin ediyor bir cok arkadas bu sitedenmi yoksa internetten gelen bir sorunmu sitedense neden giderilmiyor bu olay ozyuden ben hic bir demoyu yada paylasimi kabul etmiyorum saniyorumki bir cok arkadasda benim gibi yapiyor ilgili arkadaslar bakarsa cok iyi olur

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: yonetimdeki arkadaslarin dikkatine

Aynen öyle oluyor. Bir de hiç müdahale etmeden kendi kendine bir program indiriyor, çalıştırmak için izin istiyor. Yavaşladı site...

yani bu herkesde oluyor demekki bu konuyla ilgilenilsin yoneticiler uyuyormu kapatin su virusleri donuyoruz heheheheeh

abi ben çözümü buldum..mozalinadan girersen internete proğram inmiyor...sana soruyor,sende yok diyosun ve demoları dinliyebiliyosun..google chromeden girme

valla ben choramdan giriyom ya ama ilgilensinler bi ha sende yeni vekilsin sende ilgilen arkedes heheheheeheh

uyuyan kimse yok :) france bende çorm kullanıyorum sıkın yok

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Yönetim bakıldı

evet mozilladan girin abiler ama sitede bi ayarsızlık var o kesin geç açılıyo birde virüs saptıyo pc o exe dosyasını sakın açmayın

Cevap: Yönetim bakıldı

Siteye saldırı var sanırım Dikkatli olmak lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...