• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

^^yunus-53 demoları^^

dinlendirici, yumuşacık ses tonunuz var..parçada çok güzel. alt yapıyı yapan ve paylaşanlara teşekkürlerimi sunuyor...şarkıları ilk sayfaya koysanız dahamı iyi olur...aradakiler fark edilmeyebiliyor...

Moderatör tarafında düzenlendi:
dinlendirici, yumuşacık ses tonunuz var..parçada çok güzel. alt yapıyı yapan ve paylaşanlara teşekkürlerimi sunuyor...şarkıları ilk sayfaya koysanız dahamı iyi olur...aradakiler fark edilmeyebiliyor...

mustafa abi öncelikle nazik cümleleriniz için çok teşekkür ederim :)abi ben aslında tüm hepsini ilk sayfada yerleştirmek istedim ama olmadı yapamadım ilk sıradaki çalıştı diğerleri mavileşmedi bile abi neden acaba benmi yanlış yaptım ne oldu bilemedim bende bu şekil olmuyor heralde sanarak bu şekilde yaptım abim..eğer öyle oluyorsa abim bunu bana bir anlatabilirmisiniz buradan bir zahmet abim..

bende bilmiyorum ama bilen arkadaşlar yardıma birazdan koşarlar...

inşallah abi.güzel olurdu valla. böyle çok hantallaştıracaz gene siteyi

vayy egeli gökhan kardeşim :)hoş geldin sitemize:) hayırlı uğurlu olsun kardeşim:) kısa zamanda sende müptelası olursun buranın merak etme.:):):):)

Yunus ne guzel sesın var kıskandım. ya...mikrofan bı ayar versen daha çok guzel olur dıyorum .ıyı bır ınsan profılı var sızde.

Yunus ne guzel sesın var kıskandım. ya...mikrofan bı ayar versen daha çok guzel olur dıyorum .ıyı bır ınsan profılı var sızde.

afedersiniz... 45 dakkadır yazmışsınız ama ben şu anda farkediyorum.mic normal pc nin kendi kulaklığı mixer felan amfi hiç bir şey yok bu kayıtlarda ama yaza doğru stüdyomu açacam evde orada bu işin kralını yaparım heralde ama şu anda böyle idare etcez ..seni yeni görüyorum ..memnun oldum... tanışırız buralardaysan ..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri