• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yurt dişi korg

umitpa1x

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900 yamaha s970
arkadaşlar dun dtl ile konuştum yurt dişindan gelen yani tr girişi olmayan seri nolara dtl hizmet vermiyor hic bir şekilde parasıyla bile yaptiramıyorsunuz. sebep dedim. ithalatci firma kesinlikle yedek parca desteği vermiyormuş. benim ilk aldiğim pa900da cpu yanmişti allahtan garantiliydi.. alırken cok dikkatli olalım şu an piyasadakı özellikle pa900lar genelde yutd dişi.. şu an benim kullandiğimda yurt dişi.. tamamen rizikolu bir durum ama sanırım dtl benzeri yan tamirciler yaparda fiyat ne olur takılan parcda resmi garanti 1yildir oda olmaz bilgilendirmek istedim arkadaşlariii....

Cevap: yurt dişi korg

Ewet haklısın kardeşim.. Bu konuyu bende arkadaşlar a bilgi mahiyetinde yazmama rağmen her kaf adan bir ses çıktı.. Bakın tekrar söylüyorum birebir görüşen lerden biride benim.. Yurtdışından gelen Korg serisi klavye lere 900 olsun 4x olsun parasıyla dahi yaptıramazsınınız..garantisi de türkiyede geçerli değil..benim amacım kimse mağdur olmasın

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merak etmeyin dostum bu memlekette sadece DTL firması yok... 10 numara org tamircileri var şahsen başıma geldi Adana'dan bulmuştum. Yeter ki cihazın arızası belli olsun .. Arıza belli iken siz DTL ye telefon açıp paranızı yatırdıktan sonra her parçayı yollarlar. Yani parça sipariş ederken sizden seri numarası falan istemezler merak etmeyin...

Yarın ara sor dtl yi cpu board arza yaptı de pa900 fiyat al siparis ver yollayacaklarmi..

Öyle saçmalıkmı olur?Orgunuzun arızasını söyleyeceksiniz ve DTL de size istediğiniz parçayı yollayacak öylemi?Servistekiler o kadar salaktı.Adamlar gönderin biz tamir ederiz diyeceklerdir.

DTL'nin hizmetinden ben memnunum. Ama parça yollayacaklarını sanmıyorum. Ancak parasıyla bile yaptıramamak biraz garip geldi.

duşunuki bir bmv niz var almanyadan aldiniz tr ye geldiniz ariza yapti arabayi burdaki bmv servisinde parasiyla dahil yaptiramamak ne derece doğru...?

Yarın ara sor dtl yi cpu board arza yaptı de pa900 fiyat al siparis ver yollayacaklarmi..

Benim kibarca yaklaşımıma "ara sor " gibi emir kipi kullanarak yaklaşımınız ne kadar hoş ? Teessüf ederim . Ne olur 2 - 3 tuş fazla basıp "arayın sorun lütfen" demek bu kadar mı zor gelir ? Merak etmeyin aradım emin olun aradım size söyleyeyim ümit bey garantisi bitmiş bir pa900 dedim cpu board arızalı dedim ve klavye kargo ile hor gönderiliyor kargoyla göndermek istemiyorum acaba parça sipariş etsem dedim? Parçanın garantisi olduğunu klavyeyi benim göndermem durumunda kendileri takarlar ise garantili parça olacağını ama parçayı benim takmam durumunda garantisinin olmayacağını söylediler. Sonuçta benim dediğime gelindi.CPU board siparişini parasını yatırdığım zaman verebiliyorum. Herkes sağlıcakla kalsın...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Öyle saçmalıkmı olur?Orgunuzun arızasını söyleyeceksiniz ve DTL de size istediğiniz parçayı yollayacak öylemi?Servistekiler o kadar salaktı.Adamlar gönderin biz tamir ederiz diyeceklerdir.

Yorum yazmadan önce DTL 'yi arayıp sorsaydın öyle bir şey olacağını söylerlerdi size beyefendi....

Benim kibarca yaklaşımıma "ara sor " gibi emir kipi kullanarak yaklaşımınız ne kadar hoş ? Teessüf ederim . Ne olur 2 - 3 tuş fazla basıp "arayın sorun lütfen" demek bu kadar mı zor gelir ? Merak etmeyin aradım emin olun aradım size söyleyeyim ümit bey garantisi bitmiş bir pa900 dedim cpu board arızalı dedim ve klavye kargo ile hor gönderiliyor kargoyla göndermek istemiyorum acaba parça sipariş etsem dedim? Parçanın garantisi olduğunu klavyeyi benim göndermem durumunda kendileri takarlar ise garantili parça olacağını ama parçayı benim takmam durumunda garantisinin olmayacağını söylediler. Sonuçta benim dediğime gelindi.CPU board siparişini parasını yatırdığım zaman verebiliyorum. Herkes sağlıcakla kalsın...

hocam yazımda bi art niyet yok yanliş anlamayın.. bende cumartesi konuştum dtl ile bana vermiyeceklerini soylediler bende arkadaşlari uyarım dedim neyse bu ornek olsun o zaman gonul rahatliğiyla calip kullanabiliriz. şimdi tekrar dtl yi arayıp bana neden boyle dediniz diye sormam ayip olur size guveniyorum...