• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yurt dişi korg

Cevap: yurt dişi korg

Şu an piyasada 2000 -2500 liraya satılık bi dünya PA3X var. Yurtdışı ve arızalı olduğundan tamir ettirilemeyen 3x ler var. Bunların sebebide, Ümit hocanın dediği gibi DTL nin yurtdışı cihazlara servis hizmeti vermemesi. Ha arızayı biliyorsanız hangi kartın değişmesi gerektiği belliyse, alıp kendiniz değiştirebilirsiniz. Bu uygulama DTL ile KORG türkiye nin kendi arasında yaptığı anlaşmadan kaynaklanıyor. Aslında bunu uygulayamazlar. KORG dünya çapında bir firma ve Yurtdışından gelen cihazlarda aynı fabrikada üretiliyor, KORG adı altındaki tüm klavyelere bakmaları gerekiyor. Ama bakmıyorlar...

Slm abi kusura bakmayın bana pa 3x lazım ama şimdi dediğiniz gibi yurt dışında gelen orklar var sa alacam peşin alırım

Slm abi ler bana öyle uygun Korg 3x lazım arıyorum yardımcı olun peşin ödeme

Pekı dtl servısı ücret karşılığında benım 4x ın serı numarasını garantı kapsamına almazmı. dtl ye para verıcez. sonuçta garantı hızmetı alabılırz diye bılıyorum..

Günümüzde okadar çok teknolojik ürün ve yedek parça hareketliliği varki..bir ürün için koskoca ülkede bir firmanın tekeline mahküm olma dönemi kapandı kanaatimce.örnek: bir firmanin çok yüksek fiyata taktiği hafıza kartlarını üçte bir fiyata başka yerden temin edip pa 800 üme kendim takmıştım.Selamlar..

Arkadaslar konuyu birebir yasadigim icin yazayim dedim,korg her nekadar dunya markasida olsa global garati servisi yok,butun ulkelerin seri nolari farkli oldugu icin Turkiyedeki yetkili bayiden aldiginiz korg sadece Turkiyede garantilidir unutmayin.Yedak parca konusu ise farklidir,istediginiz ulkeden alabilirsiniz yanliz aldiginiz parcayi yetkili servislere taktiramadiginiz icin parca garantiside olmuyor....