• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Zurnaya yorum...

• Konbuyu başlatan west
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 3K

west

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland BK5-OR
arkadaşlar zurna yapmaya çalıştım..dinleyip bi yorumlar mısınız?

Cevap: Zurnaya yorum...

zurna sesi var..bıraz daha tonlama yapabilirsen kulaga daha hoş gelecek...ama yıne ellerıne saglık................

evet tonlama yapılabılır
ses guzel olmus ellerıne saglık

BK 5 le yapılann herşeye teşekkürler...güzel olmuş,daha da güzel olabilir...

genel olarak basarili,benim kulagima gelen reverb ve delay ayarlariyla biraz daha oynanirsa birazda eko verebilirseniz tamamdir...boylelikle tus gecislerindeki kesiklikler biter...

BK5 e göre çok güzel olmuş. Fakat şu Roland taki zurna eksikliğine bir çözüm bulunmalı artık. bk5 i ilk denediğimde, E. zurna diye bir zurna vardı, yani ilk algılamada Edizurna zannedilsin diye yapılmış heralde. Ancak edizurna ile yakından uzaktan alakası yoktu. Düğün işlerinde Roland ın zurnaları maalesef iş görmez. Yeni sampleler gerekli, 1 tane olsun ama temiz olsun, 1 tane iyi zurna gerekli....

genel olarak basarili,benim kulagima gelen reverb ve delay ayarlariyla biraz daha oynanirsa birazda eko verebilirseniz tamamdir...boylelikle tus gecislerindeki kesiklikler biter...

evet katılıyorum üst yoruma

bk-5 te duyduğum en lezzetli zurna sesi...
eline sağlık.

arkadaşlar zurna yapmaya çalıştım..dinleyip bi yorumlar mısınız?

Basarili biraz daha ustunde calisilirsa dahada iyi olur.ozellikle ince ayarlarda yapildiginda tadindan yenmez diyorum.paylasim olacak mi