• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

1.500 tlye kadar sıfır org tavsiyesi

• Konbuyu başlatan cihan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 31
  • Görülen : 10K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cihan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
casio at1 , cort x2(gitar) ,prelude
Arkadaşlar bn hobi olarak çalıyorum . Şu anki orgum casio at1 . Bunun yerine daha kaliteli evde kullanacağım bir org arıyorum. Hangi orgları tavsiye edersiniz. Şimdiden teşekkürler yorumlarınız için

hocam roland exr 46 nın sıfırı var mı bilmiom ama ben onu tavsiye ederim

rolang gw8 de olabilir.

roland exr46 sana uyar kardeş.sıfırı var tünelde.bak araştır

Roland gw8 i tavsiye ederim

güncellemeleri olan bir alet
üzerinde hoparlör yoktur ama 40-50 tl lik bir 2+1 aldin mi fazlasiyla yeter

kesinlikle roland gw8 tam istediğin cihaz bence. hem yeni hem güncel.

teşekkürler tavsiyeler için gw8in hoperlörü olmaması bni soğuttu. Yksa çok güzel bi alet. Dediğiniz orglara bakacam. Başka tavsiyeleriniz olursa onları da değerlendirecem.

Ayrıca bnm casio bozuldu. Şu an çalamıyorum. Bu hafta içi kesin alacam. Uzun yıllar kullanabileceim bi org arıorm. roland exr46 araştırm . İstediklerim bu orgda mevcut . Gw 8i daha önce araştrmştm. O daha çk hoşuma gitti fakat hoperlör yk onda:S

teşekkürler tavsiyeler için gw8in hoperlörü olmaması bni soğuttu. Yksa çok güzel bi alet. Dediğiniz orglara bakacam. Başka tavsiyeleriniz olursa onları da değerlendirecem.

hoparlörlü modeli de var,prelude,o tam aradığın alet olabilir,o fiyata bence çok iyi bir alet.

prelude istersen ilanlar bölümünde var ben satıyorum 10 günlük cihaz kutusu faturası sıfır cihaz 1400 tl.zuhal muzikte 2000 tl.exr46 yı hem teknoloji olarak hem performans olarak 20 ye katlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...