• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

1.500 tlye kadar sıfır org tavsiyesi

• Konbuyu başlatan cihan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 31
  • Görülen : 10K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dostum yamaha psr300 işini gerçekten görecektir bende aldm 8 ay oldu alalı smdı satıcam 600 Tlye

bence ya exr46 yada gw8 sizin için en uygun olanı diye düşünüyorum...

Arkadaşlar bn hobi olarak çalıyorum . Şu anki orgum casio at1 . Bunun yerine daha kaliteli evde kullanacağım bir org arıyorum. Hangi orgları tavsiye edersiniz. Şimdiden teşekkürler yorumlarınız için

dostum seni çok iyi anlıyorum. benim sana nacizene tavsiyem roland gw8 yada yamaha psr s550 dir. kolonlu olsun dediğin için sana yamaha psr s 550 yi şiddetle tavsiye ederim. benim inceleme şansım oldu ve şuna emin ol gw8 den daha iyi bir alet. ben hem or700 v2 kullanıyorum hemde gw8. psr s550 fiyatına göre çok iyi alet, or700 den tek farkı türk ses ve kitleri, diğer herşeyi aynı. türk ses ve ritim sıkıntısnıda a1000 ses ve ritimlerini yükleyerek çözebilirsin, usb takabiliyorsun, hatta mikrofon girişi bile var, bu klavyeyi incele derim pişman olmazsın...

Model : PSR-S550 Professional Model

Ekran : 320 X 240 Dot Alttan Aydınlatmalı Grafik LCD

Klavye : 61 Hassas Tuş ( 5 Oktav )

Pitch Bend : Var

Modülasyon : Var

Multi Pads : 4 ( + Stop )

Ses Üretme Teknolojisi : AWM Stereo Örnekleme

Ses Adeti : 283 Ses + 361 XG Ses + 15 Drum Kiti/SFX (GM2,XG)

Live Voice : 19

Cool Voice : 16

Sweet Voice : 9

Efekt Blokları :25 Reverb -30 Chorus - 178 Dsp - 26 Harmony

Efekt Tipleri : Reverb 35 Preset + 3 User / Chorus 30 Preset + 3 User / Dsp 183 Preset + 3 User / DSP 2-4 106 Preset + 10 User

Akompanyeli Ritmler : 150

Style Creator : Var

Custom Ritm ve Sesler : Var

Tempo : ( 5 - 550 Arası )

Tap Tempo Özelliği : Var

Metronom : Var

Registrasyon Hafızaları : 8 Buton

Bağlantılar : Midi Giriş/Çıkış , Kulaklık , DC Giriş , To-Host , Host Seçici Sw , Ayak Pedalı , Aux çıkışı

Amplifikatör / Hoparlör : 12W x 2 / (12cm - 3cm )

Mikrofon Girişi : Var

Ölçüler : 946 x 402 x 130 mm

Ağırlık : 7.5kg

Moderatör tarafında düzenlendi:
teşekkürler pazartesi gw8,exr46 ve psr s550 arasından seçim yapacam. Hepsini inceleyip aldığım orgu da buraya yazarım. Eğer kararsız kalırsam bi kaç gün daha erteleyebilirm satın alma işni. eğer hoperlör olsa hiç düşünmeden gw8 alacam ama maalesef yk. Diğerinin fiyatı da ona göre fazla . exr46 ve psr s550 den biri olur büyük ihtimalle

Fazla paran yoksa, en iyi seçenek GW-8. Hatta bu sitede satan arkadaşta var. Peşin alamam diyorsan ve taksitli alacaksan bence de GW-8 Hoparlörünün olmaması da asla dezavantaj sayılmaz. İyi bir ses elde etmek istiyorsan, hangi org olursa olsun, harici bir set kullanman gerekir. Ben OR700 TR V2 kullanıyorum ama harici hoparlörlerle. O yüzden hoparlörleri dert etmemen gerekir. Üstelik GW-8 le ritm de yazabiliyorsun. Peşin alabilirim dersen yine daha önce yazan arkadaşla anlaşıp Prelüd' ü alabilirsin çürkü iyi bir fiyat. Yinede karar verecek olan sensin. Kolay gelsin.

değerli üstadlar,,,gw8 deki seslerin ve özelliklerin hemen hemen çoğu exr46 yla aynı,,,

bende arkadaşa roland exr 46 yı öneriyorum,,,gw8 daha güzel üzerinde rtmde yazılıyo,,,mp3 özelliği falan güzel cihaz,,,gw8 deki eletrolar exr 46 dada var ve çoğu sesler exr46 dada yüklü,,,hoperlör önemli değil diyosan gw8 al derim ama hoperlörlü olsun diiyosan exr46 al,,,roland exr 46 kullandım,,,çok süper bi cihaz,,,,çoğu özelliklerini kimse bilmiyor,,bu arada exr 46 kullanma kılavuzu var elimde,,,kitabcık,,,istanbulda olan varsa elden verebilirim,,,ücret kesinlikle yoktur,,,amacım paylaşmaktır,,,saygılar

ben gw8 almak istıyorum.istersen çok temiz sorunsuz exr 46 or var bende inan alet sıfırdan farksız

teşekkürler ilgilendiğiniz için. ben sıfır almayı düşünüyorum. Orgu evde kullacağım, kendi hoperlörünün verdiği ses bna yetecektir bu yüzden ayrıca bi hoperlör kullanmamak için üstünde olmasını istiyorum. Feraza yorumunu mutlaka değerlendireceğim. Yarın bakmaya gidiyorum;)

bilader gw8 alma hatta rolandlara bakma bile

kardesim gw8 orta bir alet ama sıkılırsın bendede vardı 1milyara sattım sıfır or700 aldım yamaha al veya korg diğerleri teneke

pablo yamaha veya korg dan aradığım fiyata önerebileceğin org var mı? yarın exr 46 yı inceleyeceğim. gw8 i hoperlörünün olmaması nedeniyle kafamdan sildim. Teneke den kastın ne bi de . teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...