• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

1.500 tlye kadar sıfır org tavsiyesi

• Konbuyu başlatan cihan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 31
  • Görülen : 10K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
rica ederim kardesim roland bitti sound kötü gw8 batırdı alet donuyor benim basıma geldi dügündeyden usb okuyucu dondu pitcbendi dondu kardeşim roland bitti exr 46 da kullandım gw8den cok daha kötü sana önerim kim ne derse desin korg ve yamahadan sasma ben hata yaptım maddi bakımdan cok zorlandım ama artık hatamı anladım ve asla roland a geri dönmem en basiti kardeşim oyun havası indir yamahayla ve korg la yapılmış oyun havalarını dinle sonra rolandın kini dinle küfür edersin resmen ne kadar professional olsan bile gw8 benim afedersin agzıma yaptı tam amatör alet git yamaha a1000tr ciplisini al yemin ederim hergün dua edersin bana ben bunu bilir bunu konusurum.Yamaha ve korgun piyasası asla ölmez bunu bil roland alırsan satarken ölü fiyatlara gider.git yamaha a1000 tr al kullan 1100-1200tl civarında cok temiz bulursun para oldugundada o fiyatlara kesin satarsın sattıgında yamaha or 700 alırsın ömürlük kullanırsın

sen baya dertlisin sanrm :) belki de hatalı ürün almışsndr. Diğer yorumları da okumuşsndr. exr 46 yı bna önerdiler. Donma olayından dolayı geçmiş olsn. Cidden zor bi durum. Yalnz bn sıfır alacam onda kararlıyım a1000 tr bnm bütçeyi aşar 1.500ü geçmesn diorm. Bu fiyatta kusursuz org bulmam blki zor ama alternatifler arasından en iyisini seçmeye çalışacağım artk

kardeşim yamaha a1000 tr da 1100 tl sıfır gibi onu al exr 46 yı yüz kere tokatlar aldıgın gw8 de hatalı degildi baska arkadaşlarda aynı seyleri dediler roalnd alma kardeşim yamaha veya korg all

sıfırı kadar temişz bir yamaha a 1000 almanı tavsiye ederim.

sıfırı kadar de temiz de olsa ikinci el düşünmüyorum. Bugün araştrdm ve alacağım yer bna her türlü indirim yapacak fakat bna casio alırsam fiyatta daha da yardımcı olabileceğini soyledi. korg zaten bni aşar. yamaha psr s550 nası szce?

sıfır org tavsiye

kesinlikle gw-8 çok güzel ve sağlam tonları olan ve 1500 ytkye alınabilecek en iyi klavye

cihan sen beni dinle ve yamaha psr s550 al dostum sorunsuz kullan. kullanmı gw 8 den çok daha kolay ve yamahada sorun yaşamazsın. gw 8 de güzel alet ben kullanıyorum ama ben yinede israrla psr s550 diyorum. tecübeyle sabittir...

abi teşekkürler tavsiye için. Büyük ihtimalle psr s550 alacam. yalnız bnm kullandığım org oryantal bi org(casio at1) bunda da aynı özellikleri bulabilir miym?

bi de psr s550 ye daha pazarlık yapmadk fakat 780 euro gbi bi fiyat aldm. bundan daha uygun alabileceğim bi yer var mı. İstanbul ve Ankarada oturmadığım için heralde daha ucuzunu sadece nette bulabilirm:S

kardeş 1500 tl varsa satarkende zarar etmeyeceğin bir alet al derim sana eğer inlada sıfır alıcam demiyorsan sıfır gibi ikinci eller var tavsiye ederim aldığın orgu bugun 1500 e alıp yarın 800 900 satmanı istemem o açıdan piyasası olan org al

saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...