• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

1440 EURO'ya Pa 600 QT Türkiye'ye giriş yapıcakmış

gitarci078

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
1440 EURO'ya Pa 600 Qt almaktansa pa 800 almak en mantıklısı. Türk sesleri ve ritmleri de pa 500 fazla bi farkı yokmuş...

Ekli dosyalar

• 1600-Pa600_stand.jpg
    1600-Pa600_stand.jpg
    132.3 KB · Görülen: 244
Cevap: 1440 EURO'ya Pa 600 QT Türkiye'ye giriş yapıcakmış

yorumsuz :)

1440€ iyi para ama alet henuz cıkmadı kımse denemedı test etmeden yorum yapmak yanlıs olur alet cıksın gorelım yıne yamahadan iyidir düğün için en azından

önce herkesin bayramini kutlarim darisi nice bayram dilegiyle

pa600 türkiye satisi gercek inanilmayacak bir yüksek fiyata

cok sasirdim orgu ben 1050 euro ya ödedim aldim

arada 100 euro fark olsa amena derdim ama 400 euro ya yakin bir yüksek fiyat oynama yapmasi cok abartilmis.

bu fiyati kim belirliyor yani türkiye deki korg baiylerimi belirliyor?
korgun kendi sayifasinda bile bukadar yüksek fiyat konmamis

yanilma olabilirmi acaba usta?

saygilarimla

Siz Almanya'da yaşıyorsunuz sanırım. Normalde Türkiye'den sipariş etseydiniz 400 Euro'ya yakında bi kargo ücreti ile gelicekti. Ve Garanti kapsamına girmiyor. İstanbul fuarınada arkadaşım görmüş bu modeli. Fiyatını da orda söylemişler

arkadaşlar kendi kendimize gelin güvey olmayalım bu çok abartılı ve saçma bir fiyat. ayrıca bu tip durumlarda tıpkı siyasetçilerin kullandığı taktik uygulanır, önce müzisyenler arasına atılır tartışmalarla çok ses getirilir ve alıcı bulacağı ve satabilecekleri ortalama fiyat belirlenir. yani almanya'da 1000 Euro ise Türkiye'de de aynı olmalı. Distribitörler ile firma arasındaki ticari anlaşmalar ve orgun maliyeti aynıdır yani adamlar Almanyaya 700 euro da Türkiye'ye 1000 euroya satış yapmaz. Kimse Korg dan daha uyanık değildir.

Bu alet Roland BK-Or 5 değerinde bir alettir, tuş-buton kalitesini ve elektrik aksamı kasa vs kalitesini de kullanmadan zaman geçmeden kimse tahmin edemez. Herkese iyi bayramlar

nakliye var gümrük var kdv var fiyat nasıl aynı olucak? ancak distributorü kardan kısarsa olur.

Fiyat bu olursa kimse almaz bende almam slzde almayin ben 3xi satim pa 600 dusunuyordum da artik hayirlisi flyat bi netleşsin

Yani Yabancı sitelerde bile fiyatlar çok oynuyor. Aynı olsaydı Türkiye'deki korg firmaları da Aynı fiyatı Yazarlardı sonuçta. İnşallah yine biz biraz düşük olması için bekliyelim ama o fiyat gibi olursa da başka seçeneklere yöneliriz.

bu cihaz pa800 den iyi değildir,korg hiçbir zaman kullanıcısını üzmüyor,pa800 kullanıcısı aşırı var,tutupta pa800 ü öldürmez,demolarını dinledim pa800 kadar canlı saundu yok,ama parasına göre yorumlarsak gayet güzel bi cihaz,bakıyorum bazıları pa800 ü elinden çıkarıp pa600 almaya kalkıyo ama pa600 pa800 kadar olmaz gibi bunlar benim şahsi düşüncemdir,

bu düşüncelerimi pa600 demoları dinleyerek yaptım,işlenilmemiş çıkmamış bi cihaz hakkında fazlada yorum yapmak doğru olmaz,

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri