• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

1440 EURO'ya Pa 600 QT Türkiye'ye giriş yapıcakmış

Cevap: 1440 EURO'ya Pa 600 QT Türkiye'ye giriş yapıcakmış

ocak ayında bellı olurr herşeyyy... içi dışı çin aletinnnn pa 500 den ii mp3 bord var sonuçta aleti ses düzeninde denemeden almayınn saygılar bayramınız mübarek olsun...

Cıhazı 1099€ < bu fiyatta biliyordum eğer 1440€ a gelirse kimse tenezür etmez saygılar

en fazla 1100 euro satış olması durumunda şahsen 2.bir klavye olarak düşünüyordum.eğer ki öyle bir fiyatla satışa sunulursa dikkat çekmeyeceği kanaatindeyim...

fiyat doğru arkadaşlar 1440 eur olacak mış can elektronikten duydum bu fiyatı bence alete değermi sizin karar vermeniz gerekiyor çıkınca herkes fikrini söyler zaten

o zaman bu alet talep görmez zaten türk kit ve ses ritimlerine baktım da pa500 tr den pek farkı yok ...

pa600qt modelinin satiş fiyatı 1000 euro olacak... ay sonu demo aletler gelecek.. ocak ayından itibarende yeteri kadar herkes alabileceği kadar alet gelecek.. sıkıntı yok korg her zaman turkiyeyi fiyat konusunda memnun etmiştir avrupa satiş fiyatından her zaman 200-300 euro altında vermiştir bundan sonrada boyle olacaktir az biraz sapredin.... bence piyanist arkadaşar 5000 tl pa3x veya tyros3-4 para verene kadar bitane emo usb li a2000 yanınada pa600 valla lokum gibi olur 2.nin toplamıda anca 5000tl eder 2farklı saund cok daha güzel olur ben bole duşunuyorum.... fiyat konusunda korkmayın 1000 eurodan fazla olmayacak....

avrupa fiatından 1euro fazla olsun alırsam ne olayım aklımda almak var ama inat değilmi almayacağım biz parayı kolay kazanmıyoruz dünya para verecem enayide değilim kusura bakmasınlar piyasa yapmak istiyolarsa makul seviyede tutacaklar iyiki orgu övdük ya adamlar ilgi büyük diye geçirecekler demekki yemezler

fiyat konusunda bekleyip görecez..ama bildiğim kadarıyla 1500 dolar olacağı..inşallah öyledir değilsede vay hailimizee:()))))))

lubnanlilar birseyler yapmis

Korg firması hiç bir zaman kendi ürününü bitirecek bir şekilde bir cihaz çıkarmaz Ya malzemeden çalar özelliği iyi olur...yada yaptımı tam yapar özelliği olur fiyatıda sağlam koyar tıpkı Korg Pa3x gibi

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri