• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

1440 EURO'ya Pa 600 QT Türkiye'ye giriş yapıcakmış

Cevap: 1440 EURO'ya Pa 600 QT Türkiye'ye giriş yapıcakmış

Piyasa arastirmasi yapmanin guzel bir yolu olmus.

ustalar bu alet almanyada 1099 euro kdv dahil

türkiyedede 1440 euro olursa aletin yarisi kadar gümrük nakliye parasi yapar
okadar olmaz bence ama yinede bilgim yok

ama 1000 euro luk alet türkiyede 1440 euroya satilirsa kimse almaz ki bende olsam bende almam cünkü 1790 euro ya burda almanyada pa800

bence bir yanlislik olabilir ama kesin bilmiyorum

Ben o fiayat satacaklarına kesinlikle inanmıyorum,hadi 100 euro fazla olsa neyse bu balon bi haber kadlı ki Klavye piyasası Tr de daha da ucuz olması lazım,hadi diyelim 1440 euro satışa çıkartılar bu seferde o fiyata kimse bu cihazı almaz bununda farkında olduklarını adım gibi biliyorum,korg Türkiye sanki bu sitelere girip nabız yoklamıyormu sanıyorsunuz ,eğer ki yamahanın önünüe ciddi bir rakip çıkartacaklarsa yani fiyat açısından korg PA600 QT modelinin en fazla satış fiyatının 2500 Tl olması lazım,yoksa avuçlarını yalarlar,istedikleri satış rakamına ulaşabilmek ve diğer markalarla rekabet açısından bunu yaparlar korg firmasının o kadar salak olabileceğine inanmıyorum,yoksa bu cihazında sonu Korg pa500 gibi olur,şahsen o fiyata ben almam ve çevremde en az 5 kişi daha var bur cihazı bekleyen onlarada aldırtmam.

birlik olursaniz birlikten kuvvet dogar arkadaslar 400 ero fark kabul edilemez bir fark 200 felan belki anlasilabilir ama 400 insanlari enayi yerine koymak gibi birsey!

korg zaten her zaman yamahanın onunde one gecmek gbı nıyetleri oldugunu sanmıyorm

Ben o fiayat satacaklarına kesinlikle inanmıyorum,hadi 100 euro fazla olsa neyse bu balon bi haber kadlı ki Klavye piyasası Tr de daha da ucuz olması lazım,hadi diyelim 1440 euro satışa çıkartılar bu seferde o fiyata kimse bu cihazı almaz bununda farkında olduklarını adım gibi biliyorum,korg Türkiye sanki bu sitelere girip nabız yoklamıyormu sanıyorsunuz ,eğer ki yamahanın önünüe ciddi bir rakip çıkartacaklarsa yani fiyat açısından korg PA600 QT modelinin en fazla satış fiyatının 2500 Tl olması lazım,yoksa avuçlarını yalarlar,istedikleri satış rakamına ulaşabilmek ve diğer markalarla rekabet açısından bunu yaparlar korg firmasının o kadar salak olabileceğine inanmıyorum,yoksa bu cihazında sonu Korg pa500 gibi olur,şahsen o fiyata ben almam ve çevremde en az 5 kişi daha var bur cihazı bekleyen onlarada aldırtmam.

hocam korgun yamahaya rakip çıkarmasına gerek yokki yamaha korgun önüne rakip çıkarmaya baksın bence,yamaha cihazlarıda güzel ama korgun cihazlarına kafa tutan bi tane cihazı yok bence,sadece pa800 başlı başına yamahayı piyasayı duman etmeye yetiyo,

şuda bi gerçek yamaha roland ketron olmasza korg istediğini yapar bize,rekabetten dolayı fazla bişey yapamıyolar,

Tahminimce 1000 euroya cihazı çıkarırlar ya çip ya paket getirirler olur sana 1250 euro

Tahminimce 1000 euroya cihazı çıkarırlar ya çip ya paket getirirler olur sana 1250 euro

aynen korg her zaman öyle yapıyo,pa2x çıkardı mp3 ram herşey var pahalı diye fazla yaklaşan olmadı,ne yaptı bu sefer korg,pa2x yenileyip mp3 süz ve ramsiz haliyle yeniden piyasaya sürdü adı pa800 oldu,ama mp3 ve ram olayı sonradan ilave edildiki müşteriyi kaçırmamak için,

şimdi pa800e mp3 tak birde 128 ram tak bakım oldumu sana pa2x ve pa2x parasına geliyo,tamamen şahsi düşüncemdir,
pa800 normalde pa2x pahalı geldi diye pa800 ikizi çıkarmak ve maddi durumu düşük olanlara diye pa2x e o kadar para vermem diyenlere tamamen güzel bi cihaz oldu,ama mp3 ve ram taktırdığın zaman pa2x le fiat aynı oluyo,korg müşteriyi kaçırmadan piyasayı öyle bi kuruyorki helal olsun işi biliyo korg

İyi bayramlar.........Malın özellikleriyle fiyatı iyi dengelemediğinizde (ucuz fiyat) kendi müşterilerinizin bile nasıl bozulduğunu canlı olarak yaşamaktayız. Pa600 ün fiyatından, ithalatçı ve bayiler dahil , pa50-60-80,800, pa1x,2x,3x,pa55-500 kullanan çoğu korg müşterisinin memnun olmadığını düşünüyorum.. Diğer marka kullananları saymıyorum.....Bence en fazla Avrupa fiyatından piyasaya girer..Gerisi manipülasyon olur....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ya bırakın böyle saçma sapan konulara parmaklarınızı yormayın. Kuyuya biri atmış bir taş aslı astarı yok. Müzik konuşun paylaşım konuşun.

Moderatörler neredesiniz? böyle kaynak göstermeden ortalığı karıştırmaya yönelik saçma sapan konulara neden müsaade ediyorsunuz?

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri