• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

1500 TL ye PA500tr, Bk-5 Or veya OR700V2

multraslan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland Bk-5 Or
Daha önce konu açmıştım nedense silindi. Nakit 1500 tl ye kırığı, bozuğu olmayan temiz Korg Pa500tr, Roland Bk-5 Or veya Yamaha OR700 V2 arıyorum. Muğla'dayım. Çevre illerden olursa daha iyi olur. Eğer temiz a1000 tr veya pa55tr varsa onu da değerlendirebilirim.

Cevap: 1500 TL ye PA500tr, Bk-5 Or veya OR700V2

merhaba arkadaşım 22 ay garantisi devam eden bi pa500tr var elimde ''korg türkiye mağazasından alındı '' kutusunda full içeğiyle birlikte duruyor faturası ve irsaliyeside var. 2050 tl istiyorum . ne olduğunu bilmediğin cihazlara madem 1500 tl vericeksin biraz daha zorla bende sana son bi ikram edim al hayrını gör 2 sene garantili kullan .

Bütçem şu kadar şu marka cihaz arıyorum modası bir çıktı , bitmek bilmiyor, salon salon gezmiş, nemlenmiş, üzerinde gezilmiş cihaz var, evden çıkmamış tertemiz pırıl pırıl cihaz var ikisi arasında bile 300-500 en az fark olur.
Ne satınalmak istiyorsunuz söylersiniz insanlarda teklif ederler , doğrusu bu değilmidir.

merhaba arkadaşım 22 ay garantisi devam eden bi pa500tr var elimde ''korg türkiye mağazasından alındı '' kutusunda full içeğiyle birlikte duruyor faturası ve irsaliyeside var. 2050 tl istiyorum . ne olduğunu bilmediğin cihazlara madem 1500 tl vericeksin biraz daha zorla bende sana son bi ikram edim al hayrını gör 2 sene garantili kullan .

Sanıyorum ev kullanıcısısınız ve orgunuz mutlaka temizdir. Ancak o fiyata nakit çıkma şansım yok. Teşekkürler.

Selam Arkadaşım. Elimde temiz PA500 Tr var. 1500TL ye verebilirim. Aslında orgumdan memnunum. Satarsam ne model alacağımıda bilmiyorum açıkçası :) Ancak ben istanbuldayım. Kargo ile gönderebilirim. Zaten bende burdaki Barış kardeşimden almıştım orgumu. Burda tanıyanlar bilirler. Ama güvenemem orgu görmem lazım diyorsan bişey diyemem tabi. İstersen özelden iletişime geçersin. İyi günler....

Bütçem şu kadar şu marka cihaz arıyorum modası bir çıktı , bitmek bilmiyor, salon salon gezmiş, nemlenmiş, üzerinde gezilmiş cihaz var, evden çıkmamış tertemiz pırıl pırıl cihaz var ikisi arasında bile 300-500 en az fark olur.
Ne satınalmak istiyorsunuz söylersiniz insanlarda teklif ederler , doğrusu bu değilmidir.
Merhaba arkadaşım. Burada neyi eleştirdin gerçekten anlayamadım. Satış sitelerinde binlercesi var ve siz her birine bakıp kriterlerime uygun mu bunu nasıl anlayacaksınız? Ayrıca dolandırıcısı, yalancısı saymakla bitmez. Burası bir forum sitesi insanlar en azından birbirlerini kısmen tanıyorlar. Daha güvenilir olması nedeniyle de burada konu açılıyor. Elbette cihazdan cihaza fark olduğunu herkes biliyor zaten ne aradığınızı da belirtiyorsunuz. Sorun yok bence.

Selam Arkadaşım. Elimde temiz PA500 Tr var. 1500TL ye verebilirim. Aslında orgumdan memnunum. Satarsam ne model alacağımıda bilmiyorum açıkçası :) Ancak ben istanbuldayım. Kargo ile gönderebilirim. Zaten bende burdaki Barış kardeşimden almıştım orgumu. Burda tanıyanlar bilirler. Ama güvenemem orgu görmem lazım diyorsan bişey diyemem tabi. İstersen özelden iletişime geçersin. İyi günler....

Sizin orgun köşesinde bir çatlak veya kırık vardı galiba daha önceki yazılardan okuduğum kadarıyla doğru mu? Resimleri varsa mail adresime gönderebilir misiniz?

Sanıyorum ev kullanıcısısınız ve orgunuz mutlaka temizdir. Ancak o fiyata nakit çıkma şansım yok. Teşekkürler.[/QUOTE

evet ev kullanıcısı olucaktım :) ama vaktim yok yoğun çalışan bi bilgisayarcıyım ist da . sen almaya niyetliysen fiyatı 1900 tl yapıyorum gelip görürsün ödemesini yapıp otobüsle dönersin .
ayrıca bilet parasının yarısıda benden . amacım makine gerçekten kullanıcısını bulsun güle güle kullansın .

Hayır herhangi bir çatlağı kırığı yok. Sadece korglardaki klasik sorun olan kolon paslanması var sol kolonda. Ben alırkende orgu vardı zaten. Ama çalışma aksamında bişey yok. Fotolarını akşam gönderebilirim...

Kardes 1600 liraya sorunsuz yamaha or700 v2 plus son fiyat alet temiz nette bitane pa1x buldum onu almak icin satiyorum ilanim falan yok sivastayim istersen buyur gel alete bak soeun cikarsa masrafin bana istersen net ortamindada tanitabilirim