• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

16 yaşındayım nasıl org çalıyorum sizce ? Fikirlerinizi bekliyorum abilerim. Sağolun

oguzhankarakus

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=TMptSXOT6q8]Lale Devri Korg Pa800 - YouTube[/ame]

Cevap: 16 yaşındayım nasıl org çalıyorum sizce ? Fikirlerinizi bekliyorum abilerim. S

Güzel böğle devam et çalışmaya devam iyisin..

Cevap: 16 yaşındayım nasıl org çalıyorum sizce ? Fikirlerinizi bekliyorum abilerim. S

Çok sağolun sizce 25 yaşımda falan iyi bir seviyeye gelir miyim ?

çalışmaya devam edip üstüne gidersen iyi bir seviyeye gelirsin ama havaya girip sallarsan daha kötü olur körelirsin . başarılar diliyorum.

Güzel olmuş tebrikler, kulağın çok iyi, siz yeni nesil şanslısınız. İntrnetten ustaları izleyerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Benim naçizhane tavsiyem, parçaları başka kararlardan da çalmayı dene, bu sayede diyezlere de hakimiyet kurmuş olursun. Bir de hem çalıp hem söylemeyi ihmal etmemek ve en önemlisi tevazuyu elden bırakmamak. Başarılar kardeş.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sevgili kardeşim öncelikle bu müzik işi çok yaşla alakalı değil.. yetenek ile müzik kulağı ile çok bağlantılı o yüzden yaşına takılma ..çok çalışma ve iyi müzik kulağını yetenek ile birleştirip çok daha kısa sürede iyi yerlere gelebilirsin fakat diğer abilerinin sözlerinede kulak ver bizim işimiz şımarmayı havalara girmeyi sevmez disiplinli çalışma önemli kimseyi küçümsemeden mütevazi olmak herzaman sana kazanç olacaktır allah yolunu açık etsin inşallah:)

Allah hepinizden razı olsun abilerim. Allahın izniyle 2 sene sonra düğünlerde çalıcam :)

++++++++++++

+++++++++++++

kardeşim eline sağlık , inan bana senden kötü çalıp piyasada para kazananlar var. Sağ El hakimiyetin iyi sol elde iyi ancak üşenmeyip çaldığın parçayı mp3 ten dinleyip akorlarını düzgün çıkarman senin için ileride faydalı olacaktır ;) başarılar.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri