• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

16 yaşındayım nasıl org çalıyorum sizce ? Fikirlerinizi bekliyorum abilerim. Sağolun

Cevap: 16 yaşındayım nasıl org çalıyorum sizce ? Fikirlerinizi bekliyorum abilerim. S

+++++++++++++++++++

Cevap: 16 yaşındayım nasıl org çalıyorum sizce ? Fikirlerinizi bekliyorum abilerim. S

++++++++++++++++++

+++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++

fikirlerinizi bekliyorum

senın yasındayken bende mc 5 a vardı
imkanların cok cok guzel
kulagın hakkaten cok ıyı devam ettıgınde 25 degıl 18 yasına geldıgınde bıle cok guzel sonuclar elde edersın
gun gun kendınde gelısmelerı goreceksın
ıcınde heves varsa zaten duramassın hergun bıseyler katarsın kendıne
ama heves yoksa ozel hoca tutsan nafıle
devam et çalışmalara Allah yolunu açık etsın kardeşim ben begendım çalışını ...

Bu yasta elinde pa800 olmasi buyuk bir Sans Bunun kiymetini bilmelisin , Parmaklarin guzel yayilmis Klavyeye rahatsin

Pitchendere elini bile surmuyorsun videoda Bunlar Hep pozitif noktalar...

Calistikca ilerleyecek cok daha basarili olacagin muhakkak ...

Basarilar dilerim Degerli Kardesim.

++++++++++++++++

+++++++++++++++++++

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri