• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Abiler 16 yaşındayım sizce nasıl çalıyorum yorum yaparsanız sevinirim

oguzhankarakus

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=pxER4u3u3C0]Sensiz Ben Nefes Alamam Korg Pa800 - YouTube[/ame]

Cevap: Abiler 16 yaşındayım sizce nasıl çalıyorum yorum yaparsanız sevinirim

eyvallah amcacım sağolasın senin dediğin gibi zaten müziği hobi olarak yapıyorum daha çok derslerime önem veriyorum

Sagolasin amca

Guzel olmus arkadasim fakat bendi biraz ayarsiz kullanmissin gibi geldi uzun versiyonunuda bekliyoruz :)

heveslısın ..yetenegın var devam etttigin takdirde cok guzel bır yere gelecegınden emınım
ama bu hevesle devam etmen gerek
çok sanslısın senın yasındayken benım orgum medeli mc 5 a idi
yenı nesıl orgları ancak magazalarda goruyorduk dokunamıyorduk bıle
keske sendekı ımkan bendede olsaydı dıyorum zamanında
bu arada calısın guzel bu ısı hobi olarak devam ettır derslerden arta kalan vaktınde kafa dınlerken muzikle ugras
muzık bambaşka bırsey vıdeo eklemeye devam et kolay gelsın

Yetenekli olduğun çok açık kardeşim. Yanlız akorların sesini biraz daha açmalısın. Solo hepsini bastırıyor. "Tek başıma yanlız kalamam" dediği bölümde basman gereken ve kulaklarda çok güzel bir etki yaratacak bir akor var. Onu bastınmı, basmadınmı duyamıyorum.

Devamını bekler, başarılar dilerim.

Bizim burda 10-18 yaşlarındaki çocuklar düğünlerde çalıyor, solist ise abileri oluyor. Hemde Pa80-Pa55-İs40 ile, senin alet daha iyi, biraz daha kurcalarsan bu işi çözersin. :D

+++++++++++++

Baktım kimse oralı olmuyor. Senin yaştada kendini ispat en ön planda illaki. Şunu söyleyeyim. Yaşına göre çok iyisin. Daha çok çalışmalar yaparak 1 dakika değil daha uzun dakikalarla boy göstermendir. Onun için bolca çalış. Çok iyi olacağına hiç şüphem yok. Amaaaaa ! yavrum, sana tavsiyem bu müzik sevdası hobi olarak kalsın. Daha ziyadesiyle okul derslerine ağırlık ver. Bak ilerde nerelere geleceğin kesin mevcut olur. Aklın bir karış havada eminim. Bu amcanı dinlersen, şimdi asla ama ileride çok takdir edeceğinden eminim. İş işten geçmeden. Nedersin? Allah sonunu hayra bağlasın der, gerçek başarıların senle olması dileklerimle ............

çimenci abi yorumlarını takip etmediğimizi sakın düşünme.bizi yorumlarını takip etmekten yoksun bırakma.

joistiği kullanırken korkma bazen sona daya.genel itibarı ile gayet güzeldi.sesler ritim ve akompanyanın önüne geçmiş.yani yorum yapmak için bişeyler yazdım gayet güzel çalmışsın.ama çimenci amcanı dinle müzik sadece hobin olsun senin aşıl başarın derslerinde olmasını temenni ediyorum.kal sağlıcakla...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri