• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

200 tl ye kadar org öneriniz varmı? YARDIM

emre571

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Piranha Acoustica T Type
merhaba arkadaşlar forumda yeniyim.16 yaşındayım ve orga merak saldım.Pc programlarından filan biraz çalmışlığım var 3-4 parça biliyorum.herneyse acemiyim yani.200 tl ye kadar sıfır org öneriniz var mı? çok üst bir şey olması gerekmiyor beni idare edecek bir şey varmı arkadaşlar.
biraz araştırma yaptım piranha s type hoşuma gitti.sizin önerileriniz nelerdir yardım ederseniz sevinirim şimdiden sağolun arkadaşlar :)
s type bakma linki:

Cevap: 200 tl ye kadar org öneriniz varmı? YARDIM

guzelım sana sıddetle okumanı tavsıye ederım ne yapacan orgu once okulunu oku tek basına karar verme yasına geldıgınde zaten bılırsın hangı orgun sana uygun olacagını hııı ıllada ben okumıcam muzısyen olmak ıstıyorum dıyorsan yınede bu ısın akademık.. yonune bak bu sıtedekı bır cok arkadasımızın ıkıncı bır ısı var zaten senın dedıgın fıyata elle tutulur bı klavye almak bıraz zor en ucuzu zannedersem 400 -500 den baslar hobı amaclı ıstıyorsan bazı marketlerde bıle var 100 lıradan baslayan turk rtımlı orglar var haırlısı olsun selamlar....

yok öyle iş amaçlı değil hobi amaçlı istiyorum .Can sıkıntısı işte bilgisayarda oyun oynamaktansa bir müzik aletiyle ilgilenmek iyidir diye düşündüm.i.Ondan dolayıda öyle üst bir şeye gerek yok sizede sorayım dedim hobi amaçlı ne işimi görür diye.Cevabınız için teşekkürler .
Merzifon anadolu lisesindeyim okumamak gibi bir niyetim yok zaten :D hobi sadece :D

kardeşim aynısını bende kullanıyorum sesleri ritimleri süper mıdı çıkışıda var.istersen mıdı kablosu alıp fl studıoda enstürüman çalablirsin.bağlama,zurna,kemençe,elektro,duduk ben şuan kullanıyorum harika piyanistlige adım atman için yeterde artar diğerlerine hiç bakma al bunu hep büyük tam professional org gibi her şey var bu orgda özelliklerini görmüştürsün.hem sana fl studıoda yardımcı olurum nerden aldıgımınıda sölerim sen al bunu

Yamaha PSR 200 var bende. Senin yaşlarındayken başladım bende. ilk orgumdur. Gözüm gibi bakarım. Herşeyi kusursuz çalışmaktadır. Zaten Profesyonel bir aletle başlarsan çok zorluk çekersin işin mantığını öğrenmelisin ritimleri tanımalısın önce. PSR 200 de yerli ritimler yok ama öğrenmek için birebir bence. Düşünürsen özelden mesaj at ucuza bırakayım sana...

flyalone arkadaşım yamaha psr 200 yaramaz.s type alsın daha kolay hem hiç zorluk çekmez mıdıyıda bağladımı bilgisaayra onun karşısında kisme duramaz fena olur bırakda çoçuk seçsin

flyalone arkadaşım yamaha psr 200 yaramaz.s type alsın daha kolay hem hiç zorluk çekmez mıdıyıda bağladımı bilgisaayra onun karşısında kisme duramaz fena olur bırakda çoçuk seçsin

Arkadaşım illa ki o seçicek. Zaten konunun başlığı da Soru ve öneri farkındaysan. Ben kendi önerimi verdim.

tamam tamam pardon özür dilerim...bende piranha acoustica s type önerdim

kardeşim bende 2,5 önce senin yaşlardayken roland e40 almıştım hiç bişey bilmiyodum ama çok faydasını gördüm 200 tl ye alabiliyosan onu al sana öneririm eski bi alet ama faydası büyük bana göre...