• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2011 roland gw 8 ritimleri..!!

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 30
  • Görülen : 10K

sinan

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Güle güle kullanın arkadaşlar ....

Ekli dosyalar

• YENİ TAYLAN.mp3
    1.7 MB · Görülen: 764
  • YENİ TAYLAN.rar
    7.5 KB · Görülen: 379
  • POP HALAY 1.mp3
    1.3 MB · Görülen: 655
  • 1POPHALAY.rar
    11.6 KB · Görülen: 294
  • MODERN 2-4.mp3
    1.7 MB · Görülen: 619
  • MODERN 2-4.rar
    11 KB · Görülen: 281
  • SLOW.mp3
    1.8 MB · Görülen: 623
  • SLOW.rar
    11 KB · Görülen: 304
  • SLOW VAHDE.mp3
    1.9 MB · Görülen: 588
  • SLOW VAHDE.rar
    12.9 KB · Görülen: 297
  • ŞEMMAMMİ (ÇEPKİ).mp3
    1.9 MB · Görülen: 569
  • ŞEMMAMMİ(ÇEPKİ).rar
    3.6 KB · Görülen: 277
  • ORYANTEL.mp3
    1.9 MB · Görülen: 512
  • ORYANTAL.rar
    24.2 KB · Görülen: 304
  • ÇİFTETELLİ 1.mp3
    1.4 MB · Görülen: 594
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: 2011 roland gw 8 ritimleri..!!

Eyvah eyvah gw 8 uçmuş abi helal sana seni gerçekten çok takdir ediyorum varya şu taylan ritimin beni öldürdü varya bu arad pop halay ritimin aradığım ritim abi gerçekten allah razı olsun senden yine düşünmüşsün gw 8 cileri abi deamı gelecekim bu çalışmaların ..

vay be bu gw8 mi paylaşım için teşekkürler...

valla helal olsun hepinize bu kadar kısa zamanda bayağı bi ritim oluşmuş ritimleri çok iyi daha ne olsun düğündede gider her programdada uyar ellerinize sağlık teşekkür ederim klawyem olmasada

eline sağlık hepsi süper.

eline sağlık ustam harika olmuş...

Abi mükemmel ya valla helal olsun ya senden bir ricam şu taylan ritmini or 700 v2 içinde uyarlasana abi ne olur beni kırma or 700 dedaha bu ritimleri duyamadık bekliyorum abi çalışmalrında başarılar dilerim

Abi mükemmel ya valla helal olsun ya senden bir ricam şu taylan ritmini or 700 v2 içinde uyarlasana abi ne olur beni kırma or 700 dedaha bu ritimleri duyamadık bekliyorum abi çalışmalrında başarılar dilerim

ÖNCELİKLE BEĞENDİĞİN İÇİN ÇOK SAOL KARDEŞİM SİZİN BEĞENİPTE KULLANMANIZ BENİ MUTLU EDER EVET BENCEDE TAYLAN RİTİMİ ÇOK İYİ ASLINDA RİTMLERİMİN HEPSİ ÇOK İYİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM AMA DEMO KAYITLARINDA O GÜZELLİĞİ VEREMEDİK NEYSE KULLANAN ZATEN ANLAYACAKTIR ARADAKİ FARKI

AYRICA OR 700 V2 . İÇİNDE UYARLARMISIN DEMİŞSİN KARDEŞİM BEN ŞİMDİYE KADAR HİÇ BİR YAMAHA MODELİ İÇİN BİRŞEY HAZIRLAMADIM AMA HİÇ BİR ZAMANDA YAPMAYACAĞIM ANLAMINA GELMEZ.FAKAT ŞUNU SÖYLEMEM GEREKİRKİ EMİNİM YAMAHA İÇİN ÇALIŞAN ARKADAŞLAR ELLERİNDEN GELENİ YAPIYORLAR ŞÜPHESİZ TABİKİ HER MODEL AYNI ÖZELLİKLERE SAHİP DEYİL ZATEN OLSAYDI KENDİ ARALARINDA BAŞKA MARKALAR OLAMAZLARDI DEĞİLMİ SANIRIM OR 700 V2 PLUSLA BERABER İYİ BİR İYİLEŞTİRME GERÇEKLEŞTİRİLDİ BUNUN İÇİNDE SAYIN CAN BAŞAR nın BÜYÜK BİR ÇALIŞMASI OLDU SANRIM BU ÇALIŞMAYLA BERABER TAYLAN DAVUL PERCLERIDE ATILDI DİYE BİLİYORUM ONU YAMAHA BÖLÜMÜNDENDE TAKİP EDEBİLİRİSİN YANLIŞ BİLGİ VERMEYEYİM SANA EMİNİM BU ÇALIŞMADAN SONRA YENİ TAYLAN DİYE ADLANDIRDIĞIMIZ ASLINDA BANA ÇOKTA MANTIKLI GELMİYOR BU İSİM AMA NE YAPALIM BU ŞEKİLDE ANLAŞIYORUZ TAYLAN DİYEREK SANIRIM BUNDAN SONRA ÇOK İYİ YENİ TAYLAN RİTİMLER HAZIRLARLAR ARKADAŞLAR AMA SANA GÜZEL BİR HABER DE VEREYİM ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE BİR YAMAHA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMAÇIM SADECE FAYDALI OLABİLMEK TABİKİ GW 8 HERZAMAN GÜNCELLENMEK ŞARTIYLA UMARIM OZAMAN SİZE O KONUDADA YARDIMCI OLABİLİRİM

SAYGILARIMLA...

arkadaşım emeğine sağlık gerçekten güzel olmuş ritim yazmayı bilmiyoz sizin gibi dostlar yazıyor paylaşıyor bizde nasipleniyoz çok sağol.rhumba ritimide ciddi bir eksiklik elin değer vaktin olursa bi rhumba gw8 için kızıl mavi bulamazsın için yazabilirseniz minnettar kalırım

valla rolandcı arkadaslara hayırlı olsun ....