• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

!!!!!!!!!!2011de ketronculara sevindirici haber

PİYANİST ŞANTÖR

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
bursa ketron bayisi SMS müzik ketron tünel müzik ile işbirliği yaparak ketronlara sample yapma programı ve ses kartını bir demo sx3000 ve audya 5 alarak tünel müzikten sample ses ve ritim çalışmalarına başlayacak ilk etapta piyasada beğenilen kaliteli yeni sample sesleri ve drum kitleri ketrona aktaracak ve güncel ritimler yapılacak SMS müzik en son pa80 e pa800 ses ve ritimleri içeren SMS kart hazırlamıştı aynı sistemi ketronada uygulayacak buradan tüm xd9 sx3000 ve audya kullananlara hayırlı olsun tabi bu iş biraz sürecek

Cevap: !!!!!!!!!!2011de ketronculara sevindirici haber

hayırlısı olsun inşallah

Çok güzel bir haber vermişsiniz Teşekkürler inşaallah..Bu arada sizin ve şahsınızda tüm Trakya müzik aleminin de kandilinizde mübarek olsun!

Ketronla ilgili bu kacinci süper haber.

Arkadasim ketron bölümü malesef birsey yapilmadan, üretilmeden sunulan butür haberlerle dolu, sonuc hep bos cikti.

Daha ortada hicbirsey yok, ortaya birsey ciksin,öyle haber verin..

aslında güzel aletler ketronlar fakat bu alette çok yalnız piyasada bişeyler yapılsa bu aletlere uçar bu aletler ama yok işte piyasasıda çok ölü ritim saundları çok kaliteli

audya için olması mantıklı olabilir ama sx3000 in sıfırı yok.bence yapmazlar.yapsalarda iyi paralara satarlar.

audya için olması mantıklı olabilir ama sx3000 in sıfırı yok.bence yapmazlar.yapsalarda iyi paralara satarlar.[/QUOTE

bende öyle sanıyordum fakat sıfırı hala üretiliyormuş arkadaşlar ve şu anda heralde fiyatı daha ucuzlayıp satılacak diye duydum eskiden 1650 euroydu en son
ayrıca ben şu anda sx3000 kullanıyorum ve plus4 yüklü alette ve şu haliyle zaten mükemmel pa800 kadar olmasada piyasadaki pa800 altındaki modellerin hepsinden hem kalite hem sound hem sample ses olarak zaten üstün yeterince fazlasıyla ritimde var fakat bu aletleri ben yinede acemilerin alması taraftarı değilim iyi piyanistler almalı

Merakla bekliyorum umarim sonuc alinir.

pa800 den sağlam oldugunu unutmuşsunuz + hala ketronu arıyorum ritimlerimi özledim pratikliliğimi

acaba x1 içinde geçerlimi ?