• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketronculara hayırlı olsun

PİYANİST ŞANTÖR

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
..............................

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: ketronculara hayırlı olsun

tesekkur edıyorum verdıgın emege kardesım

teşekkkürler...

Ketron için birşeyler üretip buradan paylaşmanız çok güzel gerçekten.Zaten ketron kullanıcıları bu ara kabuğuna çekildi.bir kaç yeni üye olmuş ne idüğü belirsiz kişilerde ketron hakkında saçma sapan yorumlar yazıyorlar. kısacası ketron forum tekdüzeleşmişken bu paylaşım çok hoş elinize sağlık. birde bu ritimler xd9 için mi sx3000 için mi ?

slm kardeşim benim bir çözemediğim konu var şimdi pa 80 deki herhangi bir kiti alıp ketron x1 e yükleyip bu kitteki ritmleri okutma imkanımız olabilirmi acaba

sx3000 de yaptım ama xd9 a uyar sanırım zaten ritimler ful intro yanı 4 varyasyonda melodi var kendiniz çalmıyorsunuz:)

xd9 a yeni geçtim loop lu ritim yapmak için tünel müziğin kullandığı programı araştırıyorum program coca cola nın formülünden daha iyi korunuyor her halde hiç bir yerde yok programı bir bulursam ketron cular yaşadı

şu drum kiti s2f formatında paylaşsanızda isteyen kendi cihazının formatına çevirip kullansa çok hoş olur..teşekkürler

nasıl yukleyecem
nerden yukleyecem ketron 1 bendeki seti kullaarak baska seetin rititmlerini tek tek atabilirmiiyim
bide beim seti paylasacam nasıl yapacam guzel ritimler var 120 adet ritim var bende ama kafama gore ankara havaları ritimi arıyorum yardımcı olursanız seviirim msn sarisari_murat@hotmail.com tesk

Ketron için birşeyler üretip buradan paylaşmanız çok güzel gerçekten.Zaten ketron kullanıcıları bu ara kabuğuna çekildi.bir kaç yeni üye olmuş ne idüğü belirsiz kişilerde ketron hakkında saçma sapan yorumlar yazıyorlar. kısacası ketron forum tekdüzeleşmişken bu paylaşım çok hoş elinize sağlık. birde bu ritimler xd9 için mi sx3000 için mi ?

aynen katılıyorum
zaten korg bugünlere geldiyse ketron sayesinde gelmiştir hep ketronun kitleri ve seslerini kullanmışlardır.
ketron hakkından ne düşünüyorlarsa allahta onların orguna 10 katını versin ;)

Moderatör tarafında düzenlendi: