• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

!!!!!!!!!!2011de ketronculara sevindirici haber

Cevap: !!!!!!!!!!2011de ketronculara sevindirici haber

çokkkkkkkkk beklersinz arkadaşlar... Fazla heveslenmeyin..

fazla değil hiç heveslenmeyin

Bence bunun daha kesin bir sonuca varılmadan sayın piyanist şantör abinin biraz erken yazması herzaman olduğu gibi yine insaları üzmesine neden olmasın çünkü sms müzikle sürekli çalışan biriyim ve sahibi çok değerli recep abi bununla ilgili birşeyin olduğunu henüz bildirmedi ve emin olun olunca buradan size ilgili kişiler bunu sizlere iletir hiç şüphesiz..

Saygılarımla..

ya set dediğiniz nedirki ben nice klavyeler gördüm içinde set yok nice setler gördüm üstünde org yok . işin aslı ben xd9 umu özledim ritimlerim çok süperdi fakat ses olarak pa1x xd9 un yaylıları güzeldi vahdeleri thmleri pa1x te tek kullandığım gündem yaylılarım ketron kitlerini okutup set i pa1x de kullansam ne iyi olacak pa1x te bi emo set var adam akıllı oda :/ aman yaa ritimde ketron hacı kim ne derse desin

Evet katılıyorum...Ketron Çok doyurucu hem müzisyeni hem dinleyiciyi...Artı bir org dan ne beklenir veya ne aranır aslında kişi bunun cevabını arasın bulsun ve kesinlikle sahnede kullansın tecrübe etsin bakalım peşin hükümleri bu işlemlerden sonrada geçerlimi mesele bu bence...

fuat ece hocam xd9 umu özledim harbidende istediğin ritimi balansla mix le yüksekmi kıs ksııkmı aç ama bunu korg ta yapamıyorsun ritim bozuldumu gitti sıfırdan yaz ben ketron xd9 çalarken kaset kalitesinde çalıyordum korg a geçtim zayıfladığımı düşünüyorum ama ketron xd9 a en yakın olan pa1x pa800 de kullandım 2x lerede baktım ama yok ben xd9 ritimlerimi pa1x e nasıl yüklerim :( ses olarak aynı xd9 = pa1x pa1x az bişey üstün

korgta dikkatimi çeken bişey adam 32mb kitte koysa sadece 1 ritim yazıyor ketronda turca 3 kitini 100 ritim içerisinde 30 tanesinde bulabilirsiniz korg çok düzensiz hemde çooook güzel yanları var tabi ama neye yarar offffffffff offfffffffffffff tepem atmak üzere 16mb plus ile heran takasa girebilirim gibi
sound kalitesi güzel işte ama ritimlerde sıkıntı

aslında işin aslı ne bilirmisiniz hakim bey ...!:) okadar klavye kullandım ve gördüm ama xd9 birtürlü unutamadım şimdi varımı yoğumu ortaya koyup bebekler gibi bir xd9 alma sabırsızlığında adına türküler yaktığım klavyeyi ve her düğün sonrası eve giderken ulan ne berbattı be herkes eğlendi ama ben doymadım müziğe deyipte içten bir ahhh ketron ( xd9 ) ahhh deyip sineye çektiğim klavyeye kavuşmak istiyorum şuan işsizim kafamda tek soru cevap bir an önce bir yerde başlayıp ona kavuşmak arzusundayım inş kavuşurum ....

aslında işin aslı ne bilirmisiniz hakim bey ...!:) okadar klavye kullandım ve gördüm ama xd9 birtürlü unutamadım şimdi varımı yoğumu ortaya koyup bebekler gibi bir xd9 alma sabırsızlığında adına türküler yaktığım klavyeyi ve her düğün sonrası eve giderken ulan ne berbattı be herkes eğlendi ama ben doymadım müziğe deyipte içten bir ahhh ketron ( xd9 ) ahhh deyip sineye çektiğim klavyeye kavuşmak istiyorum şuan işsizim kafamda tek soru cevap bir an önce bir yerde başlayıp ona kavuşmak arzusundayım inş kavuşurum ....

Ketron cıkar cıkmaz buzamana kadar kullandım ondan oncede korg ta kukllandım korgtan hiç bişey anlayamdaım. 18 yasındayım.. 11 senedir ketron kullanıyorum..Ketronu da Bursaya tanıtan ve ilk getiren benim babamdır...dediğn gibi abi ketron dan vazgeçilmiyor... :D

Saygıdeğer kardeşlerim samimi duygularınızı inan bende yaşıyorum bire bir! Ne diyelim İnşaallah hepmizin gönlündeki en hayırlısı ile nasip olsun...Ayrıca Kortanyus kardeşimin de yaklaşımı ince esprili yaklaşımı da çok hoş keyif verici selam ve saygılarımla...