• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2012 göktuğ setin son hali sinan

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 48
  • Görülen : 14K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 2012 göktuğ setin son hali sinan

slm tesekkur ederım

tesekür ederim paylasim icin

emegine saygi sunuyorum acaba gizli icerik mi yoksa download linkini unuttun mu ?

emegine saygi sunuyorum acaba gizli icerik mi yoksa download linkini unuttun mu ?

HAYIR SET ŞUAN SİTEDE İNDİRİLMEYE AÇIKTIR.İNDİRMEK İSTERSEN SANA LİNKİNİ VERİYORUM

SAYGILARLA...

Sinan Hocam size bir sorum olacak..;tellisaz arkadaşın paylaştığı konuda ki .... '' Göktuğ edit set 2012 ''yeni editlenmiş hali diye bi konu açmış ve paylaşmış...bunla sizin paylaştığınız göktuğ set in yeni hali aynı şeyler mi, yoksa farklı şeylermi acaba yani aynı şeylerse bosu bosuna ıkısını de ındırıp yukleyip zaman kaybetmeyelim bir fikriniz varmı acaba....

Göktuğ setin arkadaşlarımız tarafından editlenmiş,düzenlenmiş son şekli.Emeği geçenlere selam ve sevgilerimle.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merhaba Dün akşam programım olmadığından evde seti kurdum ve inceledim. Öncelikle Sinan beye teşekkürü bir borç biliyorum, sizlere olan güvenimden hiç düşünmeden rem yanarmı demeden kurdum, ve sorunsuz bir şekilde kuruldu. Gelelim incelemelere, Sinan bey kesinlikle yanlış anlamayın, sadece yaptığınız çalışma ile kendime göre yorum yapmak istiyorum, amacım kimseyi yermek yada set paylaşan kişileri üzmek değil, sadece seti kurmayı düşünenlere yada editleme yapmak isteyenlere bir kaç tavsiye.

Öncelikle ritimleri fazla kurcalamadım çünkü herşey yerli yerindeydi, aynı sıralama duruyor gibiydi. vaktimin darlığından seslere önem verdim. İl başta çıkan yaylılar insanı gerçekten mest ediyor, çok hoşuma gitti. Ben türkü formatında program yaptığımdan, mey sesi öncekileri aratıyor bunu söyleyeyim eskileri kalsa daha iyi olursu, zurna düğün ve bar programında edi zurna kullanıyordum burdakilerde, değişmiş ve biraz sönük kalmış gibi, kaval ve arap kavallarıda burda değişmiş eskisi daha iyiydi, ama diğer sesler gerçekten on numara kemanlar, yanık kemanlar, yaylılar, amzalar, gerçekten doyuyorsunuz. Birde distirsion gitar da eskisini aratıyor. Bunlar haricinde herşey on numara, Zamanım olsa bunları kendimce tekrar yükleyip olmayanları çıkarabilirim, ama haftada 1 akşam evdeyim oda olmuyor. Neyse set gerçekten usb tadını veriyor, Sinan bey e sonsuz teşekkürler Emeğine sağlık saygı ve sevgilerimle...

teşekkürler de set yüklendimi

sayın

Transpose53
lütfen hattini bil konuşmalarındaki seviyeni düşürme bu tür konuşmalar kimseye yakışmaz merak etme ben verilen sözede alınan sözede oldukça saygı duyarım ve benim için verilen sözler senin anlamıyacağın kadar DEĞERLİDİR...

güzel kardeşim ben bu yaşıma kadar geldim kimseye bi hatsizlik yapmadım kendimede yaptırmadım he yinede kendimi yanlış lanse ettirdiysem kusura bakma benim söylediğim kelimede bi terbiyesizlik yok sonuçta bu piyasada set yaptım paylaşcam deyip milleti bi beklenti içine sokup meraklandırıp sonra sırra kadembasan çok kişi gördüm sende görmüşsen hakverirsin yeni gündemde olan haziranda çıkıcağı söylenen yeni emo usb set'de asparagas haberse hiç şaşırmayın inş ben yanılırım saygılar

öncelikle paylaşımın için teşekkür ederim...epey dinledikten sonra bir yorumda ben yapıyım dedim..senin yüklediğin set göktuğ.set diye sitede sunulan setin ilk ve orjinal hali zaten..çünkü bu set i 3 senedir kullanıyorum zaten...göktuğ sette bu set üzerinden eksiltmeler yapılarak göktuğ adı altında sitede yayınlandı...ritimler orjinal bende..ses lerde bir kaç değişiklik olmuş o kadar...duyduğum için deil kullandığım için başlık konusuna göktuğ setin orjinal hali diyebilirsin ....bu set piyasada çağrı set olarak düzenlendi..orjinal halini paylaştığın için teşekkür ederim..

emegine saglik hocam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...