• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

2012 göktuğ setin son hali sinan

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 48
  • Görülen : 14K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 2012 göktuğ setin son hali sinan

öncelikle paylaşımın için teşekkür ederim...epey dinledikten sonra bir yorumda ben yapıyım dedim..senin yüklediğin set göktuğ.set diye sitede sunulan setin ilk ve orjinal hali zaten..çünkü bu set i 3 senedir kullanıyorum zaten...göktuğ sette bu set üzerinden eksiltmeler yapılarak göktuğ adı altında sitede yayınlandı...ritimler orjinal bende..ses lerde bir kaç değişiklik olmuş o kadar...duyduğum için deil kullandığım için başlık konusuna göktuğ setin orjinal hali diyebilirsin ....bu set piyasada çağrı set olarak düzenlendi..orjinal halini paylaştığın için teşekkür ederim..

öncelikle yarumların için teşekkür ederim fakat benim düzenlediğim sette kendime ait 2 adet yeniden yazmış olduğum ritim var nasıl oluyorda bu orjinal set oluyor ben anlamadım ayrıca yine bu setin eski haliyle ilgisi olmayan bu sete yüklenen ayrı durum kitler varken yine düşündürücü şunuda son olarak belirteyim sesler zaten komple değişmiştir.zaten seti yayınlamadan önce bir liste yapmıştım oradan bakarsan daha iyi anlarsın bu yazdıklarımı

set linki nerde ?

teşekkürler paylaşım için

kardesım set için tsk bende kullanıyordum göktug setı evet sette baya degısıklık olmus tsk ederız

eline saglik deniycem

hocam setin linkini göremedim

link yok admin :(

Eline saglik Üstad.

uzun zaman geçmesine rağmen link eklenmediği için konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...