• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

3 Gecedir Uyuyamıyorum Org Tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.

• Konbuyu başlatan Hanzala
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 51
  • Görülen : 9K
Cevap: 3 Gecedir Uyuyamıyorum Org Tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.

korg pa55 yeterince işini görür ;)

HEpinize teşekkürler. Pa 600 ü bu gün duydum. Ve inşaallah çıkınca alırım. Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.
Bu gün bi Yamaha Psr a1000 TR Çipli aldım (Çip nedir hala çözemedim) Çok çok temiz değil. İnşaallah yarın bakıma götürücem. Ekranın yanındaki tuşlar biraz zor basıyor. bir kaç çizik var. Ama dedim ya Pa 600 çıkana kadar idare etsin yeter. Almasam uyuyamıcaktım. Yaklaşık 50 km mesafeden aldığım arkadaş kendisi getirdi bana org u. Benim dükkandan çıkma lüxüm yoktu. Sıkı pazarlıktan sonra 850 TL ye aldım orgu. Birde 4GB flash disk. (içinde demolar falan varmış) CD ye atayım dedi. BEnde Flash disk i aldım :). Şu an kurcalıyorum ama baya bi zorlanıyorum Tekrar tekrar teşekkürler. (2 saattir çözemediğim olay,tuşlara ne kadar sert basarsan o kadar ses vermesi. BEn yumuşakta bazsam aynı sesi almak istiyorum ama hala bulamadım :)

Bence de PA-80 Öğrenmenin yaşı yoktur yeter ki azimli ol. Paranı denkleştir bende satılık PA-80 var gel incele içine sinerse al git bana dua et işte satış formumun linki,

Çok teşekkürler. BEnde BAyrampaşa'dayım. Ama org u aldım. İnşaallah yararlanacak birine satarsınız.

Touch buldum Allaha şükür :)

Güzel abicim,öncelikle o kadar güzel anlatmış ve samimi olmuşsunki inan çok hoşuma gitti.Tebrik ederim,anlatımın çok güzel..

Ayrıca bana kalırsa,bu işin yaşı yokdur.Kimi bu sihirli dünyaya ki müizk bence öyle çok erken girer kimide malesef gecikir.Fikrim kullanım rahatlığı bakımından bi KORG seçmen.
Selametle

Çok teşekkürler güzel kardeşim. HAyırlı sabahlar diliyorum. İnşaallah düşüncem Pa 600 Çıkınca,sizin gibi ustalar test ettikten sonra onu almak İnşaallah. Selametle...

Hayırlı olsun üstadım gönlündeki neyse o olsun

HEpinize teşekkürler. Pa 600 ü bu gün duydum. Ve inşaallah çıkınca alırım. Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.
Bu gün bi Yamaha Psr a1000 TR Çipli aldım (Çip nedir hala çözemedim) Çok çok temiz değil. İnşaallah yarın bakıma götürücem. Ekranın yanındaki tuşlar biraz zor basıyor. bir kaç çizik var. Ama dedim ya Pa 600 çıkana kadar idare etsin yeter. Almasam uyuyamıcaktım. Yaklaşık 50 km mesafeden aldığım arkadaş kendisi getirdi bana org u. Benim dükkandan çıkma lüxüm yoktu. Sıkı pazarlıktan sonra 850 TL ye aldım orgu. Birde 4GB flash disk. (içinde demolar falan varmış) CD ye atayım dedi. BEnde Flash disk i aldım :). Şu an kurcalıyorum ama baya bi zorlanıyorum Tekrar tekrar teşekkürler. (2 saattir çözemediğim olay,tuşlara ne kadar sert basarsan o kadar ses vermesi. BEn yumuşakta bazsam aynı sesi almak istiyorum ama hala bulamadım :)

ustad hayırlı olsun ama yamahanın tusları cok yumusaktır bende vardı sert se tus lastikleri gitmistir ve takımı 100 liranın ustunde yanılmıyorsam keske baska org alsaydın cip olayına gelince can basarın calısması yanı turk ritimleri ve sesleri olan alet baska bir özelligi yok alınmıs alınmıstır hayırlı olsun

yeni başladıysan cihazın pek önemi yok.. pa 80 şuanda seni ilerletmez çünkü uzman cihazı.. yamaha'nın a 300 tr si var veya listendeki a 1000 de olabilir.. bu iş hevesle başlar hevesle bitebilir.. hergün 2-3 saat çalmaya çalışırsan seneye bu zamanlar demo paylaşırsın..

saygılar

slm mrb kardeşim bende yamaha tyros 2 org var çok profösyönel araştır özel kendisinin hoparlör setide var hoparlörsüz 3850 hoparlörlü 4250 bu fiyatlara bulamazsın çok özel ritimler var böyle bir cihaz daha yok istanbuldayım tel 0536 311 51 21 cameranıda değerlendiririz kredi kartın varsa taksitte yaparım daha ne diyim