• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a2000 EMO işi yılan hikayesi oldu galiba

Cevap: a2000 EMO işi yılan hikayesi oldu galiba

emo set yapsa ne olacak yapmasa ne olacak :D çok güldüm emo set yapmıo die arkadaş vazgeçmiş.. aga ben bu aletin bu haliyle bile pa3x ten vazgeçmişim :D güldürme beni.. konu çok saçma.. aletin tek eksiği şu an için ömer yaylı sesi ve korg saxafonu .. ben usb-set filan almayı düşünmüyorum.. bugün pa800 çaldım adam akıllı , a2000 den o alete geçince bana çok boş geldi kullanım ,tonlar vs.vs. saund konusunda bile a2000 alayına gider
ben bir yamahacı olarak bu kadar abartmamanı öneriyorum kardeşim, hiç korg kullanmadım ama eğer a2000 yüzünden pa3xten vazgeçtiysen kusura bakma sen bu işten anlamıyorsun

3x 6 milyar küsür diyelim a2000 de 3 milyar civarı. o zaman yamaha firması salakmı veriyor daha iyi cihazı yarı paraya ????

Ona bakarsanız ben de araştırıyorum bi aranjör klavye alayım diye. Triton Extremeden sonra bana hepsi boş geliyor :)))) Tyros serisi sound olarak güzel. ama a2000 or700 pek beğenmedim. Çok cılız sesleri, tokluk yok. Edit imkanları sınırlı. Sample zaten yok. Rolandın son aleti bk5 ayrı bi oyuncak. Gerçi insanların ne beklediğine göre değişir bu işler.

bu ne yav.marka savaslari baslamis.ya arkadaslar kargaya yavrusu sahin gibidir.bende casio ctk1150 vardi valla saniyordumki en kral makina bu:) neyse...birakin su marka ovmesini.keyifle tingirtdatmaya bakin

Yamaha a2000 icin emonun çalışmasına tüm yamahacıların ihtiyacı var kendinizi kandırmayın. Siz bu alete tek bir sample dahi atamazken nasıl bunları söylüyorsunuz anlamıyorum.

emo'nun seti babalar gibi geliyor.

A2000'i satış anlamında pa80 seviyesine taşıyacak bir proje.
Tyrosa uğraştığı 4 yıllık emeği a2000'e geçirdi (usb-protect güvencesi olduğu için)

bu yüzden ne marka, ne de insan çekiştirmesi yapmanın hiç bir anlamı yok.

Emonun seti ağustosta babalar gibi çıkıyor.

yamaha iyiymiş kötüymüş korg iyiymiş kötüymüş kargaşası bitsin artık.

bir de Uslup konusunda biraz özen gösterelim. Daha önceki yazımda da yazdığım gibi olanı biteni bilmeden, sorup soruşturmadan yangına körükle gitmenin anlamı yok.

Bazen bir sessizlik, büyük bir gürültünün habercisi olabilir.
bir de bu sessizliği, kuru gürültüyle bozmanın da alemi yok.

hadi kalın sağlıcakla...

yürü be salim :D

Dünyada Bütün Savaşlar Başlar Biter Ama Klavye Savaşı Bitmez :D Bune ya biri korg diyor biri yamaha diyor biri casio diyor Bırakın Tartışmayı Herkez Hoşuna Giden Klavyeyi Kullansın . ben korg kullanıyorum korga sen nasıl laf atarsın boş işler :) adamlar işin ticaretinde sizde kavgada. bak salim abi ne diyor babalar gibi geliyor emo set daha neyin tartışmasını yapıyorsunuz. bu arada söylemeden duramayacam pa3x ile a2000 kıyaslandı ya acayip güldüm ya :D kıyaslayacaksanız kendi sınıfı ile kıyaslayın tyros 3-4 gibi.

NEDEN pa3x ten vazgeçip a2000 plus aldım biraz anlatayım arkadaşlar, pa3x-pa800-pa80 gibi cihazlarla sahne aldım.. benim en çok hoşuma giden pa80 oldu.. çünkü farklı tesisatlarda bile her türlü ses veriyordu cihaz ve tuşeleri çok rahattı..

pa3x e 6.500 civarı para verip 800 civarında vade farkı ödeyeceğime ve pa3x te yaşanılan o pil sorunu geç açılma sorunu,kitlenme sorunu vs.vs sorununu yaşayacağıma farklı birşeyler olsun a2000 olsun arkamdada emo olsun dedim.. korgtan yamahaya emo set için dönmek isteyenler bile var yaşadğım şehirde? Geçenlerde bu konu başlığı altında dedim emo set yapsa ne olur yapmasa ne olur? yapmadığı halde bu cihaz bu kadar satış yaptı, emo set çıkınca bu aletin satış rakamlarını tahmin bile edemiyorum.. ha evet samplede atamıyoruz bu alete ama üzerindekilerle oynayarak bi çok şey yapabiliyoruz çok şükür.. a2000 plusu peşin fiyatına 12 taksit 3,450 tl ye aldım... hem bu aralar maddi olarak sıkışıktım ,sıkışık olmasam bile gider gene a2000 alırdım.. pa3x şimdilik daha güzel bi alet ama pa800 ile a2000 i ben kıyaslamıyorum arkadaşlar.. ikisini yan yana koyup çalın saund farkına bakın derim..

NEDEN pa3x ten vazgeçip a2000 plus aldım biraz anlatayım arkadaşlar, pa3x-pa800-pa80 gibi cihazlarla sahne aldım.. benim en çok hoşuma giden pa80 oldu.. çünkü farklı tesisatlarda bile her türlü ses veriyordu cihaz ve tuşeleri çok rahattı..

pa3x e 6.500 civarı para verip 800 civarında vade farkı ödeyeceğime ve pa3x te yaşanılan o pil sorunu geç açılma sorunu,kitlenme sorunu vs.vs sorununu yaşayacağıma farklı birşeyler olsun a2000 olsun arkamdada emo olsun dedim.. korgtan yamahaya emo set için dönmek isteyenler bile var yaşadğım şehirde? Geçenlerde bu konu başlığı altında dedim emo set yapsa ne olur yapmasa ne olur? yapmadığı halde bu cihaz bu kadar satış yaptı, emo set çıkınca bu aletin satış rakamlarını tahmin bile edemiyorum.. ha evet samplede atamıyoruz bu alete ama üzerindekilerle oynayarak bi çok şey yapabiliyoruz çok şükür.. a2000 plusu peşin fiyatına 12 taksit 3,450 tl ye aldım... hem bu aralar maddi olarak sıkışıktım ,sıkışık olmasam bile gider gene a2000 alırdım.. pa3x şimdilik daha güzel bi alet ama pa800 ile a2000 i ben kıyaslamıyorum arkadaşlar.. ikisini yan yana koyup çalın saund farkına bakın derim..

valla güzel kardeşim sana ne desek boş en iyisi sen tutturmuşsun bir yol dönüp dolaşıp farazi şeylerle daha iyi olduğunu iddaa ediyorsun halen. or700 ü de millet 3500 den alıp 1600 1700 lere sattı işallah bunun sonu da öyle olmaz.