• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 Kampanyası için "ÖNEMLİ AÇIKLAMA"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: A2000 Kampanyası için "ÖNEMLİ AÇIKLAMA"

Uzmanlığım işletme benim.. Yıllardır bunun derslerini okuyorum.. Bu gördüğüm en mantık dışı fiyatlandırma politikası..

Salim gibi, Batuh gibi ustalar yamaha ya emek veriyorlar, kendilerini şahsen kutluyorum..

Bu markanın bu ustaları hak etmesi gerektiğine inanıyorum.. Ama kendi bacağına kurşun sıkıyor..

Yüksek fiyattan piyasaya girdin, sadık müşterin sana güvenip aldı bu üründen..

Sonra inanılmaz oranda bir indirim yaptın, sadık müşterine zarar verdin..

Şimdi de bu fiyattan şu tarihe kadar kampanya yapıyorum, sonra tekrar arttıracağım diyorsun..

Şaka gibi.. Bunu anlamıyorum, ama saygı duyuyorum.. Çünkü sonuçları gene firmaya yansıyacak..

Uzun dönemde göreceğiz..

Hocam benim mesleğimde satış masa başından piyasa farklı görünür , gerçek çok farklıdır ülkemizde bu hatalara düşen şirket yöneticileri çoğunlukta

Saygılar

Iste masa basindan yonetmeyeceksin satisi, piyasanin nabzini tutacaksin.

Biz istedigimiz iktisadi analizi yapalim, piyasa teorileri ile aciklayalim durumu, degismeyen tek bir gercek var:

tuketici eninde sonunda realist davranir

dore muzık hayatının en buyuk yanlısnı yaptı :D müsterirlrine oz guveni tamamen bitirdı oz guven bııtmıı hersey bıter bence

a2000 ne bol bol guncellemeler yenı rtm ler midiler desteklemeler gelirse belki do-re nin yaptığı bu olayı unuturuz....

A2000 bu kampanyayı bitirdikten sonra kimse almaz mort:)

önce or700 ve a2000 deki kronik arızaları gidersinler ondan sonra kampanya yapsınlar.her ikisindede hala sağ hoparlör problemi ve ses potansı arızası var.

a2000 ne bol bol guncellemeler yenı rtm ler midiler desteklemeler gelirse belki do-re nin yaptığı bu olayı unuturuz....

Güncellemelerde maalesef yavaş...Bu şekilde olmamalı diye düşünüyorum...Çünkü satış patlaması ancak bu şekilde olurdu...

güncelleme ne zaman olduki yavaş diyorsunuz?bu arada sag hoparlor ve ses potansı arızası kronikdir.ileride mutlaka başınıza gelecektir.

Ses potansı arızası ne oluyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...