• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 Kampanyası için "ÖNEMLİ AÇIKLAMA"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: A2000 Kampanyası için "ÖNEMLİ AÇIKLAMA"

emir

" adam " dediğin Ben İsem
" adam diyor ki Emo, Cevo olmasaydı KORG yine böyle olurdu, "

Ben Böyle Bişey Demedim Dememde Benim demek istediğimi siz anlayamamışsınız

Ben Dedimki Korg Bu İmkanları Verdiki Kişiler Çoğaldı

yani

korgta hertürlü imkanı yapıyorsun buda ses ritim yazanların model değiştikçe daha profosyenel hale geldiler

çarpıtma yapmayın

ensturman kısmında 3x yazıyor demekki sen kendi ritm ve seslerini kendin yapıyorsun bravo doğrusu sana sözüm yok bak tekrar söylüyorum ve ısrar ediyorum emo ve cevo olmasaydı korg soğuk meze tabağında soslu patlıcan gibi kalırdı neden çünkü soğuk meze tebeğında en çok yenmeyen meze o :D

Alıntı:
keşanlı mustafa Nickli Üyeden Alıntı

roland korg ve a 2000 şuanda emodan besleniyor... ayrıca bu ülkenin müzisyenlerinin kaderi emo ya da cevo nun elinde olması ne kadar garip ve vahim... bu ülkede müzisyen aletini çalabiliyorsa birazda bunu onlara borçlu sizce de öyle değilmi yoksa hala rhumba dan 2-4 yapmaya çalışıyor olmazmıydık...

Madem besliyor buyursun beslesin. Besleme diyen mi oldu. İşte beslenen ve pompalanmış modeller.....Tyros4 , A2000 , Bk5 ..... Üçünün satış toplamını onla çarpın. Eğer Pa600 kadar edecekse(yakında) Sizden özür dileyeceğim herkesin önünde .

yapmaa yaa ne kadar komiksinizzz

Allahtan ben melodika kullanıyorum yoksa halim ne olurdu :D

emo ve cevo olmasaydı korg soğuk meze tabağında soslu patlıcan gibi kalırdı neden çünkü soğuk meze tebeğında en çok yenmeyen meze o :D

Size EMO vekalet verdi de Korg firmasından geçmiş çalışmalarına yönelik tazminat mı istiyorsunuz yada hizmet madalyası mı. Anlamaya çalışıyorum. Geçmişi bırakalım. 1971 yılında Keşan'da gitar çalarken diğer gitaristler salonun dışında gizli gizli beni dinler feyz almaya çalışırdı.

Şimdi zamanınızı anlaşma yapılan firmaların ürünlerine nasıl destek veririz diye geçirirseniz daha verimli olur....Konu başlığı A2000 Kampanyası....Emonun geçmiş çalışmaları değil...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Madem besliyor buyursun beslesin. Besleme diyen mi oldu. İşte beslenen ve pompalanmış modeller.....Tyros4 , A2000 , Bk5 ..... Üçünün satış toplamını onla çarpın. Eğer Pa600 kadar edecekse(yakında) Sizden özür dileyeceğim herkesin önünde .

satamaz pa 600 qt çıksın korg bayilerinin önünde izdiham olmazsa bende ne olayım... ama bu pa 600 ün diğerlerinden üstün olduğu anlamına gelmez bu birazda ülkemiz müzisyenlerinin (piyanist şantör) müzik anlayışı ve tarzı ile ilgili birşey roland yamaha ketron ağzıyla kuş tutsa olmaz bu ülkede işleri çok zor neden...

1- korg soundu tam türk müziğine uygun özellikle arabesk ve fantezi halk müziği tarzına... bu ülkede piyanist şantörlerin % 80 i arabesk çalıyor... ve % 60 ıda akor basmıyor... bass ve acc leri komple sıfırlayan onlarca piyanist gördüm...

2- korgun bu kadar çok tutulmasının sample ve kit dizmekle bir alakası olduğunu düşünmüyorum... çünkü bu piyasanın belki % 90 u bunu yapamaz...

3- bu ülkede korg ve diğerleri var... renodan başka araba korgtan başka org tanımaz bu millet...

2000 li yıllara kadar roland tan kusacaktık artık şimdi sıra korgta bakalım bundan sonra ne olacak birde pa 800 efsanesi var kullanıcısını bu kadar mağdur eden ama hakkında tek satır şikayet edilmeyen org anlamakta zorlanıyorum... 5000tl ve kapış kapış... vokal ve aftertouch u olmayan teknik olarak pa 800 den çok üstün ki araştırmalarımdan edindiğim bilgilerden de (faslı bir sample uzmanı) bu ülkede neler yapmaz üstelikte 1000euro pa 600 qt bizim piyanist şantörler için bulunmaz nimet ayrıca batı sesler ve ritmlerde iyi gibi gözüküyor...

BENDE KORGUN PA 600 İLE PA 800 KULLANICILARINA AYIP ETTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM PA 800 Ü OLANLAR OLAY ÇIKARSIN ŞİMDİDE...

..KONU KİLİT..

Saygılar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...